Řada Huawei P70 bude mít zakřivený displej do všech stran s 1,5K rozlišením

Huawei
Zdroj: Huawei

Minulý rok Huawei celkem úspěšně představil řadu P60. Ta, jako klasicky, vynikala především v oblasti fotoaparátů. V Číně nabrala velkou popularitu a prodalo se mnoho zařízení, avšak ještě jí scházelo 5G, které je pro Číňany důležité. Nicméně, to se už tento rok změní a Huawei vyzve největší konkurenty na trhu. Čínský gigant si bude chtít udržet reputaci jako inovátora chytrých telefonů i s novou řadu P70, která už teď vypadá velmi slibně, ačkoli se jí dočkáme až za několik měsíců.

Leaker, Digital Chat Station, uvádí, že P70 nabídne 1,5K obrazovku s displejem zakřiveným do všech stran s velikostí 6,7 palců. Bude se jednat o pokročilou obrazovku, která poskytne zlepšenou vizuální kvalitu v porovnání s loňským P60. Čtyřzakřivený displej a minimálně viditelné rámečky slibují pohlcující obraz s přirozenými barvami. Z předchozích úniků dále víme, že se řada čínských výrobců rozhodla pro displeje od domácích společností. Mezi než třeba patří BOE, Visionox nebo Tianma.

Huawei se má v plánu soustředit i na další části telefonu tak, aby byl jeho nadcházející kousek co nejinovativnější. O tom svědčí i to, že se vylepšení dočká také kamera, která dostane snímač OV50H s proměnlivou clonou, což je docela důležité vylepšení. Při vývoji modelu společnost údajně testovala také fotoaparát Sony IMX989, ale ten se zjevně tolik neujal.

Nová vlajka od Huawei obdrží 50MP snímač

Snímač Omnivison OV50H byl na trh uveden v lednu minulého roku s tím, že se může pochlubit rozlišením 50 MP. Je určen pro telefony prémiové kvality, podporuje funkce jako HDR, vysokou snímkovou frekvenci, nahrávaní 8K videa nebo 4K s optickou stabilizací obrazu. A ještě ke všemu je řada P téměř vždy přitažlivá i svým jedinečným designem, který by měl být i tento rok nadmíru atraktivní pro potencionální uživatele.

Dále očekáváme, že smartphony dorazí s čipem Kirin 9000S s 5G, 5000mAh baterií a stereo reproduktory, které se postarají o kvalitní zvuk vycházející ze zařízení.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizmochina.com, gsmarena.com

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 2

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *