Řada Vivo V30 by mohla být brzy oficiálně odhalena

Vivo
Zdroj: Vivo

Vivo vydává telefony na pravidelné bázi. Má hned několik řad, které jsou pro něj důležité a my se jich dočkáváme pravidelně. A k nim patří také řada V, o které bude dnešní článek. I když by se to nemuselo zdát, tak uvedení nové generace smartphonů je už za rohem, ačkoli jsme se modelu V29 dočkali v Česku teprve v srpnu.

Nadcházející řada V30 začíná mít jasné obrysy, a to nejenom na základě specifikací, ale také vzhledu. Nedávno unikl obrázek, na kterém je část smartphonu jasně vidět, což naznačuje, že se ho už brzy dočkáme oficiálně. Napovídá tomu i fakt, že byl v Mexiku nedávno na trh uveden odlehčený model V30 Lite.

Z uniklého obrázku víme, že nová řada dorazí se zakřivenými bočními stranami. Horší už je spíše to, že je docela viditelná dolní brada i horní výřez. Na začátku tohoto roku unikly certifikace NBTC ve Spojených arabských emirátech a Thajsku, což je další znamení, že se uvedení nového zařízení blíží. Uniklý telefon má přední kameru uprostřed nahoře displeje. Rámečky jsou sice nahoře a dole tlustší, ale zato na bocích tenčí. Na pravé straně se jako klasicky nachází kolébka hlasitosti a tlačítko napájení sloužící k zapnutí a vypnutí zařízení. Je zajímavé, že odlehčená varianta má jiný modul než jeho základní verze.

Vivo začíná být na trhu s telefony stále zavedenější značkou. Každým rokem je pro stále víc lidí zajímavějším a já se tomu nedivím. Sám jsem několik jeho modelů testoval a je těžké na nich najít nějaké problémy.

Čínská společnost nedávno představilo také vlajkovou řadu Vivo X100, která nabízí skvělé fotoaparáty, výkonný procesor a další skvělé funkce, které vás potěší. Předpokládáme, že v brzké době Vivo představí svou novou řadu široké veřejnosti.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizchina.com, theponeholic.com

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím nehodnoceno.

Štítky:, ,

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *