Řada Vivo X100 slaví v Číně nečekaný úspěch

Vivo
Zdroj fotografie: Vivo

V pondělí představilo Vivo svou novou vlajkovou řadu v podobě Vivo X100. Ta se pyšní mnoha zajímavými funkcemi, které jsou lákavé natolik, že si nová řada ihned získala oblibu v Číně. Je složená z modelů X100 a X100 Pro. Včera se s námi viceprezident Viva podělil o vzrušující novinky ohledně prodejů, které jsou opravdu masivní, přímo až nečekané.

Viceprezident odhalil, že Vivo zaznamenalo v ranních hodinách 14. listopadu, že prodej řady X100 vzrostl o úžasných 7,4krát v porovnání s loňskou vlajkovou lodí Vivo X90 a X90 Pro. Obří poptávka vedla viceprezidenta ke vtipné poznámce. Uvedl, že asi také půjde k výrobní lince, aby osobně dohlédl na výrobu všech produktů. Dále ještě upozornil na nečekaný nedostatek zásob, což může vést k potenciálnímu zpoždění dodání telefonu pro nedočkavého zákazníka.

Nová řada se chlubí opravdu velkým upgradem, který je postaven na novém MediaTeku Dimensity 9300 s vlastním zobrazovacím čipem společnosti V3 vyvinutým Vivem se spojením OriginOS 4. Schopnost umělé inteligence na novém telefonu je skvělá, jelikož má jazykový model hned s několika funkcemi. V rámci baterie se základní model chlubí 5000mAh baterií a verze Pro zase 5400mAh baterií. To představuje výrazné zlepšení v porovnání s předchozím rokem, kdy oba modely měly okolo 4800mAh.

Oba nové smartphony jsou tenké a mají vyčnívající modul fotoaparátu. Rovněž mají shodný 6,78palcový AMLOED displej se zakřivenými okraji a rozlišením 1,5K, adaptivní obnovovací frekvenci s maximálně 120 Hz, podporou HDR10+ a maximálním jasem 3000 nitů. Nepřekvapivě mají oba telefony v displeji snímač otisků prstů s tím, že model Pro disponuje ochranou IP68 proti prachu a vodě.

Na zadní straně najdeme modul hned se třemi různými fotoaparáty. Hlavní snímač má 50MP a funkci OIS. Teleobjektiv má pro změnu každá varianta jiný. Model Pro má 50MP a základní zařízení 64MP. Superteleobjektiv na verzi Pro má 3x optický a až 100x digitální zoom, což oproti loňsku představuje obrovský pokrok. Loňský vlajkový model měl pouze 40x digitální zoom. A nakonec základní varianta i model Pro mají 50MP ultraširokoúhlý snímač. V displeji je zase zabudovaná 32MP selfie kamerka.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizmochina.com, weibo.com

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *