Redmi Note 10 získává stabilní aktualizaci MIUI 13 založenou na Androidu 12

Redmi Note 10
Redmi Note 10 / Zdroj fotografie: Redmi

Již v lednu Xiaomi uvolnilo aktualizaci MIUI 13 pro pilotní testery modelu Redmi Note 10. Netrvalo dlouho, a společnost Xiaomi zpřístupnila stabilní aktualizaci MIUI 13 pro širokou veřejnost. Nová aktualizace přináší opravy chyb a vylepšení.

Aktualizace MIUI 13 pro Redmi Note 10 je založena na Androidu 12. Má aktualizační číslo sestavení V13.01.0SKGINXM a aktuálně vychází pouze pro modely Note 10 na indickém trhu. Aktualizace údajně zvýší stabilitu systému a optimalizuje některé systémové aplikace. Přináší také bezpečnostní záplatu z března 2022, ne nejnovější, ale stále aktuální. Velikost aktualizace je 2,6 GB.


Aktualizační changelog obsahuje následující.

Systém

  • Aktualizovaná oprava zabezpečení Androidu do března 2022.
  • Zvýšená bezpečnost systému.
  • Stabilní MIUI založené na Androidu 12.

Uživatelé Redmi Note 10 ve skutečnosti nemusí nic dělat, protože aktualizace dorazí na váš telefon zcela sama. V případě, že si to chcete zkontrolovat sami, tak přejděte na stránku nastavení a zkontrolujte aktualizaci. Pokud jste aktualizaci neobdrželi, nebojte se, protože aktualizace se pomalu dostává do všech zařízení Note 10 v Indii.

Pokud jde o zařízení v Evropě, tak na tento trh by měla aktualizace dorazit během následujícího měsíce. Z pravidla se stává, že indický trh, je ohledně aktualizací vždy na prvním místě. Následně poté se update uvolňuje pro celou Evropu. Mnohdy aktualizace startují jako první v Německu, Itálii, Španělsku a Francii. Následně se během několika týdnů přidává zbytek Evropy.

Nutno říci, že model Redmi Note 10 se na našem trhu těší velkému úspěchu. Tím, že se jedná o cenově dostupný model, tak si našel cestu k široké veřejnosti, která si tento smartphone oblíbila v poměru cena/výkon.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: Gizmochina.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Jeden komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *