Sluchátka ukrytá pod displejem? Huawei představí jedny z nejinovativnějších hodinek na světě.

Huawei Watch
Huawei Watch GT Cyber / Zdroj fotografie: Huawei

Huawei minulý měsíc uspořádal konferenci, kde nám představil svůj nový vlajkový telefon v podobě řady Huawei Mate 50. A jakoby toho nebylo málo, tak jsme se ještě navíc dočkali skládacího modelu Huawei Mate Xs 2.

Nyní se očekává, že Huawei v prosinci uspořádá velkou konferenci, kde bychom se měli dočkat velkolepých hodinek. V tomto článku vám na ně přinese podrobný pohled.

Nové hodinky ponesou název Huawei Watch Buds, a jak vás už asi z názvu napadlo, tak se jedná o zařízení 2v1. Hodinky totiž budou otevírací. Uvnitř sebe budou mít sluchátka, což jsme ještě nikdy na trhu s nositelnými zařízeními neviděli. Dále se na nadcházející konferenci dočkáme sluchátek FreeBuds 5i, Huawei Children Watch 5G a telefonu Huawei Nova 10 SE. Bohužel nemáme žádné informace o ostatních zařízeních kromě telefonu.V Evropě pro nás není Huawei Nova 10 SE novým telefonem, protože jsme se ho jednoduše zde dočkali dříve než v Číně, ale i tak si pro připomenutí zopakujeme jeho vlastnosti. Má 6,67palcový OLED FHD+ displej s 90Hz obnovovací frekvencí a procesorem Snapdragon 680. Ten je spárován s 6GB RAM a 256GB interním úložištěm. Dále byste v jeho výbavě nalezli 4500mAh baterii s podporou 66W rychlého nabíjení. Na jeho zadní straně je nejvýraznější modul fotoaparátu, ve kterém ukrývá 108MPx hlavní snímač, 8MPx ultraširokoúhlý snímač a zbytečný 2MPx makro objektiv. Vepředu má selfie kamerku o velikosti 16 MPx.Podle tipstera na čínské sociální síti Weibo se měli lidé v Číně nových hodinek a telefonu dočkat již v v tomto měsíci, ale Huawei nakonec akci odložil na 9. prosince. Neznáme ani dostupnost nových hodinek, ale můžeme očekávat, že se časem dostanou i k nám, když Huawei nebude mít žádný významný problém s dodavatelským řetězcem. Zaujalo vás tohle řešení?

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizmochina.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *