Huawei nám představí hodinky se zcela novou funkcí

Hodinky
Huawei Watch 4 Pro / Zdroj fotografie: Huawei

Huawei má zřejmě něco v plánu a nebude to nic malého. Do jeho rodiny chytrých hodinek totiž přibude zařízení s funkcí Vždy na displeji. Hodinky už otestovali první testeři s tím, že se vyznačují kulatým tvarem s tlačítkem pro pohyb po systému na pravé straně. Celkově je design velmi podobný oblíbené řadě Huawei Watch 3.

Existenci hodinek nám potvrdily snímky obrazovky z aplikace Huawei Zdraví. Funkce Vždy na displeji zobrazuje mnoho užitečných údajů, jako je datum, počasí, počet kroků nebo budík. Rámečky okolo displeje jsou citelné, ale ne nějak přehnaně velké. Každopádně hodinky můžou projít ještě nějakými změnami, než budou oficiálně vydány na trh. Je tedy možné, že by rámečky mohly být ještě užší nebo displej o něco větší.

Nové hodinky by měly v názvu mít AOD Watch, což má značit, že jejich nejpřednější funkcí je právě Vždy na displeji. Je pravdou, že touto funkcí disponují již hodinky Watch 3 a GT 3, ale tam není na takové úrovni, jako by měla být právě v nadcházejícím zařízení. Jinými slovy – AOD Watch budou mít specializované a vylepšené AoD (Always on Display).

Vždy na displeji si získalo největší oblibu na chytrých telefonech. Díky tomu se uživatel může podívat na čas, oznámení či počasí, aniž by musel rozsvítit telefon. Na některých modelech může být dokonce žroutem baterie, ale s tím si už většina společností poradila. Rovněž je důležité podotknout, že je to v podstatě náhrada za LED diodu, která nám kdysi na základě své barvy mohla ukazovat různá oznámení či málo procent baterie. Je určitě dobře, že Huawei chce být tím, kdo bude AoD na hodinkách vylepšovat. Jen přeci je v mnoha směrech horší než jeho protivníci.

O chystaných hodinkách toho zatím moc nevíme. Snad jedině, že jejich kódové označení je AOD-H1, u kterého předpokládáme jistou spojitost s AOD Watch. Očekáváme, že nové hodinky budou uvedeny společně s vlajkovým telefonem Huawei Mate 60 Pro, tedy někdy v říjnu nebo listopadu. Do té doby budeme informace o obou zařízeních vídat pouze prostřednictvím úniků.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizmochina.com

Průměrné hodnocení 4 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím nehodnoceno.

Jeden komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *