Uniklo údajné datum spuštění předobjednávek pro GTA 6. Je to až nečekaně brzy

GTA 6
Zdroj: Rockstar Games

Společnost Rockstar Games vyvolala mezi hráči značné vzrušení, když oznámila, že trailer ke hře GTA 6 bude vydán v prosinci. Nyní se na internetu objevil údajný únik informací, který odhaluje možné datum předobjednávky GTA 6. Pokud hru netrpělivě očekáváte již více než deset let, můžete nyní zjistit, kdy si ji můžete předobjednat online.

Obrázek, který koluje na X a na kterém je zobrazen agent podpory společnosti Argos, naznačuje blížící se datum předobjednávky hry GTA. Podle uniklých informací se naznačuje, že předobjednávky GTA 6 by mohly být k dispozici 12. prosince.

Společnost HT tech uvedla, že agent společnosti Argos údajně prohlásil: „Byl jsem informován, že software Grand Theft Auto VI pro konzole Xbox řady X/S a PlayStation 5 bude k dispozici k předobjednání 12. prosince 2023, což nám potvrdili distributoři.“

Když však společnost Rockstar Universe kontaktovala podporu společnosti Argos, pracovník podpory rovnou uvedl, že GTA 6 bude „k dispozici pro předběžné rezervace“, jakmile bude zveřejněno oficiální datum vydání. Ačkoli pravost kolujícího screenshotu zůstává neověřená, přidává ke spekulacím kolem data vydání traileru GTA 6 další zajímavou vrstvu. Pozoruhodné je, že již bylo zjištěno, že prosinec znamená 25. výročí založení společnosti Rockstar Games, přičemž očekávaný trailer na GTA má být vydán ve stejném měsíci.

Na webu GTAForums, kde loni uniklo 90 raných klipů z vývoje hry GTA, proběhla anketa, v níž se spekulovalo o možném datu uvedení hry GTA na trh. Zatímco mnozí účastníci tipovali náhodně, Tez2 z Rockstar Insideru poskytl významné informace o možném datu vydání GTA 6. Podle tohoto leakera „několik vývojářů“ předpokládá, že by GTA mohlo být vydáno na jaře 2025.

Tez2 však upozornil, že společnost Rockstar u některých svých předchozích her, včetně GTA 5 a Red Dead Redemption 2, dodržovala jarní termín vydání, přičemž u obou došlo ke zpoždění, které se protáhlo až do konce roku jejich uvedení na trh. To naznačuje možnost, že by k uvedení GTA mohlo dojít v druhé polovině roku 2025.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: hindustantimes.com, bnn.network

Průměrné hodnocení 3.5 / 5. Počet hodnocení: 4

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *