Samsung Galaxy Z Flip6 a Galaxy Ring prošly certifikací FCC

Samsung
Zdroj: Samsung

Samsung se připravuje na brzké vydání svých nových skládacích telefonů. Nicméně, nedočkáme se pouze nich, ale také nového prstenu Galaxy Ring, který se do prodeje bohužel dostane až za další dobu. Předpokládáme, že nová skládací zařízení jihokorejský gigant představí na své akci Galaxy Unpacked, která se bude konat v červenci. Nyní, díky certifikační společnosti FCC, máme první informace o nadcházejícím véčku a prstenu.

Samsung Galaxy Z Flip6 si zachová provedení baterie z minulého roku, a ta tak bude dvoučlánková, což dává smysl vzhledem ke složitějšímu provedení celého zařízení. Každá baterie bude umístěna na jedné ze stran telefonu s tím, že obě dohromady nabídnou výdrž 3790 mAh. Nicméně, jak je už zvykem, tak baterie bude označena velikostí 3800 mAh, 3850 mAh nebo dokonce 3900 mAh. Pro srovnání, loňský model měl kapacitu 3700 mAh. Sice nejde o nějaký velký skok, ale je zjevné, že Samsung pracuje na tom, aby jeho zařízení více vydržela, což vidí rád snad každý uživatel.

Bohužel, v rychlosti nabíjení se nic nezměnilo a Samsung si tak ponechá limit 25W nabíjení, které je u něj docela běžné. Jihokorejská společnost je v tomto směru značně konzervativní. Její vlajkové modely řady S mají maximálně 45W nabíjení, což je prostě hodně málo. Dále byl Galaxy Z Flip6 spatřen také na benchmarkové platformě GeekBench s procesorem Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3 a hlavním 50Mpx snímačem.

Samsung u prstenu nabídne hned tři různé velikosti baterie

Certifikace ještě potvrdila ještě potvrdila to, že Galaxy Ring bude k dispozici ve velikostech 5 až 12. Velikosti 5 až 7 budou mít kapacitu baterie 17 mAh, zatímco všechny další modely do 11 budou mít 18,5 mAh baterii. A poslední verze s velikostí číslo 12 bude mít 22,5 mAh baterii.

Ačkoli se vám mohou zdát velikosti baterie malé, tak myslete na to, že samotný prsten sleduje pouze vaše zdraví. Nemá displej a ani cokoli dalšího, co by jeho baterii mohlo rychle vybíjet.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizchina.com, gsmarena.com

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *