Samsung si nechal zaregistrovat novou ochrannou známku související se skládacími telefony

Samsung
Zdroj fotografie: Samsung

Samsung stejně jako každý rok, tak i letos plánuje velkou akci, na které představí svou novou vlajkovou řadu Galaxy S24. To ovšem není žádná zajímavá zpráva pro fanoušky skládacích telefonů, na které se jihokorejská společnost hodně soustředí. Ti si přijdou na své až v polovině tohoto roku, a tak tu pro ně máme alespoň malou náplast útěchy.

V tuto chvíli nemáme moc informací o připravovaných skládacích telefonech – Z Flip 6 a Z Fold 6. Nicméně, i přesto máme první náznaky toho, co vlastně můžeme očekávat. Samsung si totiž nedávno u korejského úřadu nechal zaregistrovat ochrannou známku s názvem „Ironflex“. Tento termín je v patentu spojený se skládacími OLED panely a skládacími telefony. Je tedy nadmíru jasné, že se to týká řady Galaxy Z.

V tuto chvíli není jasné, co přesně termín Ironflex znamená. Logicky si můžeme z názvu odvodit, že se to týká stránky odolnosti a pevnosti telefonů, ale není to nijak potvrzené. Pokud se však tato informace potvrdí, potěší to nejednoho uživatele. Hodně z nich se totiž obává z poškození svého displeje, a tak jeho vylepšení je kýženým požadavkem. Malá ochrana displeje dokonce může odradit některé zákazníky od koupi skládačky, což pak znamená nižší zisk pro danou společnosti.

Také je možné, že Ironflex znamená vylepšený design pantů nebo ještě úplně něco jiného. I přes to, že funkci nového termínu neznáme, je dobrou zprávu, že jihokorejská společnost myslí na své zákazníky, a to jak ty stálé, tak potencionální.

Nedávné úniky naznačují, že obě chystané skládačky budou mít displej uvnitř i vně svého těla. Z Flip bude mít 3,9palcový vnější displej na zadní straně, což je zvětšení hned o půl palce v porovnání s loňským Z Flip 5. Vůbec první véčko od Samsungu mělo 1,1palcový displej s tím, že každá generace ho má vždy o něco větší.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizmochina.com, phonearena.com

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *