Skládací Huawei Mate X3 bude úžasně tenký a lehký

Huawei
Huawei Mate Xs 2 / Zdroj fotografie: Huawei

Odhalení nového skládacího telefonu od Huawei se neúprosně blíží a s ním uniká čím dále víc úniků, které nám říkají všeobecné zprávy o novém produktu. Tím mám na mysli samozřejmě Huawei Mate X3, kterého se dočkáme už 23. března na Jarní konferenci v Číně.

Skládací telefony jsou velmi specifická zařízení, která si hledají pořád cestu k novým zákazníkům. Bohužel jejich velkou nevýhodou je tloušťka a hmotnost. Nicméně to by se mělo s novou řadou Mate X3 změnit. Podle tipstera WHYLAB bude nové skládací zařízení stejně praktické jako Honor Magic Vs a Xiaomi Mi Mix Fold 2. Dokonce by na tom mohlo být lépe než iPhone 14 Pro Max, což by Applu určitě nedělalo dobrou vizitku.

Podle tipstera bude na vnitřní obrazovce nového telefonu údajně přidána přední selfie kamera, která nebyla k dispozici v minulých řadách Mate X. Ta by měla nabídnout velké pohodlí pro videohovory či selfie fotky. Poslední informace uvádí, že by mohl nový Mate být prvním telefonem, který bude mít nově vytvořenou technologii pro odvod tepla pomocí grafenu. Právě díky této technologie může Huawei snížit tloušťku a hmotnost svého nového zařízení.


Nenechte si ujít:


Jeden z hlavních představitelů společnosti Huawei, Yu Chengdong, uvedl, že zařízení nabídne obousměrné satelitní připojení, které se poslední dobou začíná stávat standardem. Nicméně satelitní připojení nebude jediná užitečná funkce, kterou bude smartphone mít, jelikož bychom se měli dočkat i zbrusu nového operačního systému. Tím bude HarmonyOS 3.1, se kterým přijde i řada P60. Podle úniků má mít HarmonyOS 3.1. vylepšenou stabilitu systému a oznamovací panel.

Mnoho zákazníků je z nového produktu opravdu natěšených. Dle posledních statistik je Huawei na čínském trhu největším hráčem se skládacími telefony. Tvoří ho více jak 50 %. To je opravdu obdivuhodný výkon čínské společnosti, která je pod tlakem sankcí ze strany Spojených států. Prozatím nevíme, zda se dostane na globální trh, ale uvítali bychom to.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizchina.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *