Huawei P60 Pro unikl na veřejnost. I navzdory sankcím tu máme špičkový smartphone, který tu ještě nebyl

Huawei P60 Pro
Huawei Mate 50 Pro / Zdroj: Lukáš Drahozal

Do představení řady Huawei P60 zbývá už jen pár dní. Máme štěstí, že se nyní na internetu objevilo nové unboxing video, kde je nám zcela odhalen model Huawei P60 Pro. Dovolíme si říct, že takto zajímavý smartphone Huawei ještě nikdy neuvedl.

Pojďme se podívat do podstaty samotného videa.

Unboxing ukazuje verzi Huawei P60 Pro s maloobchodní krabičkou bílé barvy. Je na ní nápis „Huawei P60 Pro“ a značka XMAGE, stejně jako hrdé logo Kunlun glass. Na maloobchodní krabičce je také ve spodní části vyřezán nápis „powered by HarmonyOS“.

Krabička je velmi jednoduchá a první pohled přistane na zbrusu nový systém fotoaparátů. Je skutečně obří. Je až neuvěřitelné, jak Huawei vybavil smartphone tím velkým prstencem uprostřed fotomodulu. Kolem telefonu je lesklý rámeček a stříbrně potažené tlačítko hlasitosti, stejně jako tlačítko napájení s červeným indikátorem.


Nenechte si ujít:


Textura připomínající mramor vytváří na zadní straně matný nádech, který vypadá naprosto nádherně. Jedná se o novou změnu v designovém schématu řady P. Další nás video přitahuje na přední stranu s tímto velkým displejem a zakřivenými okraji. Při bližším pohledu jsme zjistili, že se jedná o čtyřnásobně zakřivený displej, který byl poprvé použit v modelu P40 Pro. Další záběr demonstruje odolnost obrazovky ze skla Kunlun.

Zatímco poslední snímek k nám přichází s úvodní obrazovkou včetně spuštění animace Huawei a HarmonyOS. Díky tomuto unboxingu se poprvé podíváme na řadu Huawei P60 a odhalení informací ve videu je úžasné z každého pohledu. Zejména zadní materiál je něco úplně jiného než u modelu P50 Pro.

Také systém fotoaparátu má bílou barvu, která dokonale splývá se zadním krytem. Fotoaparát Huawei P60 Pro má také kulatý fotoaparát na horní straně a obdélníkový periskopový zoom kulatého tvaru na spodní straně.


Tento telefon je skutečně úžasný. Celé video můžete vidět níže.


Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: twitter.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *