Skládací Xiaomi Mix Fold 3 bude odhaleno za pár dní. Na tento den si nic neplánujte!

Xiaomi Mix Fold 3
Zdroj: Xiaomi

Společnost Xiaomi se po měsících spekulací a sérii upoutávek chystá v pondělí 14. srpna konečně představit očekávaný telefon Mix Fold 3. Generální ředitel společnosti Xiaomi, Lei Jun, bude tím, kdo toto pozoruhodné zařízení představí během své výroční přednáškové akce. Její začátek je naplánován na 19:00 pekingského času (11:00 UTC).

Cílem tohoto vydání je podle Lei Juna představit vlajkové zařízení, které vyniká ve všech ohledech. Neponechává žádný prostor pro nedostatky. Propagační plakát hrdě prohlašuje, že tento gadget nastaví nová měřítka pro skládací displeje.

Xiaomi se chystá představit Mix Fold 3 velmi brzy

Lei Jun se na Weibo pochlubil, jak probíhal pečlivý vývoj, který vedl k vytvoření telefonu Mix Fold 3. Tato cesta zahrnovala pečlivou rekonstrukci struktury zařízení a zdokonalení mechanismu skládací obrazovky. Doplněním je upoutávkové video, které společnost Xiaomi oficiálně zveřejnila, a které nabízí náhled na inovativní redesign zařízení Mix Fold 3.

Xiaomi Mix Fold 3
Zdroj: Xiaomi

Zajímavé je, že se hovoří o zcela novém mechanismu pantů, který bude debutovat. Teaser plakát nabízí pohled na zadní stranu telefonu Mix Fold 3. Představuje čtyři fotoaparáty vyladěné společností Leica, které také hrdě nesou značku Leica, spolu se začleněním periskopového objektivu.

Také se bohužel zdá, že zvěsti mají něco pravdy na tom, že Mix Fold 3 zůstane exkluzivní pro čínský trh. A k mezinárodním zákazníkům se nedostane. To by mohlo být zklamáním pro globální technologické nadšence, kteří netrpělivě čekají na možnost získat toto průlomové zařízení do svých rukou.

Závěrem lze říci, že dlouhé čekání je téměř u konce, protože společnost Xiaomi se chystá představit svůj Mix Fold 3. S Lei Junem v čele jsou očekávání od této všestranné vlajkové lodi vysoká. Zahajuje novou éru skládacích displejů. Ačkoli kolem jeho dostupnosti může panovat pocit exkluzivity, vzrušení v technologické komunitě je stále hmatatelné.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: gsmarena.com

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *