HONOR připravuje smartphone ve spolupráci s BMW?  Odhalený snímek vyvolal mezi fanoušky poprask

honor
Autor: Ingo Joseph / Zdroj: Pexels

Společnost Honor se chystá 7. července uvést na trh svůj nejnovější smartphone Honor X50. Je to pouze pár hodin, kdy se na veřejnost dostala informace, že nás čeká skutečně unikátní verze tohoto zařízení. Konkrétně to vypadá, že se můžeme těšit na spolupráci s BMW.

Odhalené logo BMW na modulu fotoaparátu Honor X50

Nový obrázek telefonu Honor X50, který sdílela redakce TechBoiler, ukazuje elegantní design telefonu se zaoblenými hranami na zadní i přední straně. Nejvýraznějším prvkem zařízení je však systém fotoaparátu, který má uprostřed modulu výrazné logo BMW. Ačkoli nemůžeme potvrdit, zda se jedná o oficiální spolupráci s BMW, nebo pouze o upravený model pro testování, obrázek se zdá být pravý, což této možnosti dodává na důvěryhodnosti.

Sestava fotoaparátu na telefonu Honor X50 se pyšní velkým kruhem fotoaparátu s diamantovým výbrusem, ve kterém jsou umístěny dva fotoaparáty na levé a pravé straně. Horní část foto modulu je doplněna LED bleskem, zatímco spodní část fotoaparátu se vyznačuje působivým nápisem 108MP.

Kromě verze BMW byl Honor X50 spatřen také v oranžové variantě s hladkým koženým materiálem. Zřejmě se bude jednat o veganskou kůži, podobně jako tomu je například u modelu Huawei Mate 50 Pro. Na odhaleném propagačním plakátu byla představena právě tato iterace smartphonu.

Údajné specifikace Honoru X50

Podle výpisu TENAA má být zařízení vybaveno 6,78palcovým displejem Full HD+ AMOLED s rozlišením 2652 x 1200 pixelů a snímačem otisků prstů v displeji. Smartphone bude vybaven čipovou sadou Snapdragon 6. generace 1, přičemž potenciální konfigurace nabídnou až 16 GB RAM a až 512GB úložiště.


Nenechte si ujít:


Dále se hovoří o tom, že smartphone v sobě ukrývá značnou 5 700mAh baterii, 8megapixelový přední fotoaparát a duální fotoaparát na zadní straně sestávající ze 108megapixelového hlavního snímače a 2megapixelového sekundárního snímače. Softwarově se očekává, že poběží na systému Android 13 založeném na Magic UI.

Představení telefonu Honor X50 je naplánováno na 7. července společně s novým skládacím telefonem. Předpokládá se, že další podrobnosti týkající se specifikací a funkcí zařízení budou odhaleny během oficiální akce k uvedení na trh.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: huaweicentral.com

Průměrné hodnocení 4.5 / 5. Počet hodnocení: 2

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *