Společnost AYANEO představuje kapesní konzoli ve stylu Gameboye. Nabídne OLED panel a Snapdragon G3x Gen 2

OLED
Zdroj: AYANEO

Dlouho očekávaný retro herní handheld AYANEO Pocket DMG ve stylu Gameboye byl prostřednictvím tiskové zprávy společnosti AYANEO doplněn o další podrobnosti. Společnost AYANEO přináší Pocket DMG jako prémiový herní handheld se systémem Android, který se může směle postavit současným špičkovým modelům.

Je poháněn procesorem Qualcomm Snapdragon G3X Gen a je také vybaven displejem OLED. AYANEO Pocket DMG nabízí neobvyklé uspořádání ovladače, které vyniká mezi konkurencí. Retro herní handheld byl poprvé představen v listopadu 2023. Nyní se objevil obrázek Pocket DMG v plné velikosti spolu s klíčovými specifikacemi.

AYANEO Pocket DMG je vertikální retro herní handheld podobný mimo jiné modelům Analogue Pocket a Anbernic RG405V. Je vybaven 3,92palcovým OLED displejem s rozlišením 1 240 x 1 080 pixelů a jemností 419 PPI. Displej modelu Pocket DMG je zřejmě nejživější na trhu mezi současnými retro herními handheldy.

Hlavní předností modelu AYANEO Pocket DMG je volba čipové sady Snapdragon G3X Gen 2. Je třeba poznamenat, že Snapdragon G3X Gen 2 je stejný procesor jako v AYANEO Pocket S, a proto je Pocket DMG schopen emulovat většinu her. Nový AYANEO Pocket DMG se však dodává s jediným joystickem. Společnost doufá, že tuto nevýhodu vykompenzuje tím, že jako alternativu přidá plochu pro touchpad, do které se joystick umístí.

Společnost AYANEO neposkytla žádné konkrétní informace o datu uvedení kapesního DMG na trh a tisková zpráva se nezmiňuje ani o ceně modelu. Očekává se však, že by nejnovější vlajková loď společnosti AYANEO v oblasti retro herních kapesních konzolí mohla brzy zakotvit na trhu.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: notebookcheck.net, theverge.com

Průměrné hodnocení 4.5 / 5. Počet hodnocení: 2

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *