Takto vypadal první prototyp smartphonu Huawei P50 Pro

Huawei P50 Pro vedle jeho krabičky / Zdroj fotografie: Lukáš Drahozal

Už v červenci jsme se dočkali nové vlajkové řady Huawei P50, která ohromila nejednoho z nás. Přišla s přelomovými řešení fotoaparátů a krásným displejem. Nicméně, přestože uběhnul již skoro rok od jejího uvedení, tak až nyní se nám na povrch dostal prototyp Huawei P50 Pro, tedy zařízení, které je nejvýkonnější v celé řadě. Tento prototyp nám ukazuje, jak měl Huawei P50 Pro původně vypadat, tak se na něj pojďme podívat.


Když se pořádně podíváte na obrázky níže, tak opravdu uvidíte velkou podobnost prototypu s vydaným zařízením. Nejvíce rozdílným je asi fotoaparát, který má sice podobný tvar modulu, ale jeho vnitřek vypadá kompletně jinak. Konečná verze nakonec vyšla s fotoaparátem, který má dva kruhové fotoaparáty odděleně, kdežto u prototypu tvořily jeden velký celek. Vesměs bylo uspořádání fotoaparátů úplně stejné včetně LED blesku.

Porovnání fotoaparátů / Zdroj fotografie: Fast Technology (se souhlasem)


Asi vás nepřekvapí, že přední strana prototypu je identická s nynější verzí. Dá se to předpokládat, jelikož v dnešní době má většina mobilů při nejmenším přední stranu podobnou, i když jsou od jiných výrobců. Zadní strana je podobná poměrně dost jiné vlajkové lodi, kterou je Huawei P30 Pro. Opravdu ta podobnost se nedá popřít včetně toho fotoaparátu, který je stejný jenom s tím, že je masivnější. Pod fotoaparátem můžeme vidět nápis „Lsaci“, což mělo být Leica, a ještě pod tímto nápisem můžeme vidět napsáno „Ideals“. Tam by pro změnu zase mělo stát Huawei.


Nenechte si ujít:


Zadní část prototypu / Zdroj fotografie: Fast Technology (se souhlasem)


Pojďme se podívat na software, o kterém toho nevíme moc, ale dozvěděli jsme se alespoň něco. Telefon běží na HarmonyOS 2.0 s čipovou sadou Kirin 9000 a 8GB RAM. Údaje jsou naprosto totožné s těmi, se kterými byl telefon představen v červenci minulého roku. Výrazná změna tedy proběhla opravdu jen u modulu fotoaparátů. Částečně je i škoda, že nevíme, jak starý tento prototyp je, protože mě osobně by to zajímalo.

Přední část prototypu / Zdroj fotografie: Fast Technology (se souhlasem)


Co na tento prototyp říkáte vy? Mi osobně se líbí více než původně vydané zařízení. Možná je to divné, ale věřím tomu, že nejsem jediným, který to má takto nastaveno. Celkově nejsem fanouškem toho tvaru fotoaparátu, který Huawei P50 Pro má, a zároveň ani nejsem fanouškem třpytivých zad, která by mohla vyvolávat zbytečnou pozornost. Uvidíme, co nám Huawei představí s příchodem řady Mate 50. Já osobně se na ní nemůžu dočkat.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: huaweicentral.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *