Telefon ve stylu Harryho Pottera? Redmi ukázalo krásný kousek

Redmi
Zdroj: Xiaomi

V dnešní době už nemusí obyčejné designy telefonů mnoho lidí bavit, a tak výrobci přichází s různými styly svých zařízení. Netýká se to výhradně jen smartphonů, ale i sluchátek či tabletů.

Jestli je nějaká společnost, která často uvádí nějaké produkty ve spolupráci se známými značkami, tak je to třeba Samsung, který v rámci svých sluchátek vsází na Pokémony. Xiaomi, potažmo Redmi, se zase rozhodlo vsadit na neotřelého Harryho Pottera, který je ve světě elektroniky spíš vzácností. Čínská společnost si pro své zákazníky připravila limitovanou edici svého telefonu Redmi Turbo 3 a Redmi Pad Pro.

Nová zařízení byla uvedena na trh už 9. dubna s tím, že Xiaomi kolem nich pělo samou chválo. Dokonce uvedlo, že Redmi Pad Pro je vůbec prvním tabletem na světě s kouzelnickými motivy Harryho Pottera. Samotný tablet a jeho záda vypadají naprosto skvostně, ale za nic se nemusí stydět ani obal, se kterým je zařízení dodáváno. A to z toho důvodu, že vypadá přesně jako dopis, kterých je v celé sérii Harryho Pottera mnoho.

Redmi
Zdroj: Xiaomi

Redmi ukázalo něco neuvěřitelného

A podobně jako tablet, tak i smartphone Redmi Turbo 3 má jednu mimořádnost, a to design jeho zad. Ten je opravdu strašně složitý s tím, že ten, kdo s ním přišel, by měl dostat metál. Ten design je naprosto unikátní a nebojím se tvrdit, že i kdybych ten telefon měl 5 let, tak by mě neomrzel. Pokud nemáte rádi Harryho Pottera, tak jej asi moc neoceníte. Ale v případě, že umíte ocenit originalitu nebo jste fanouškem Harryho Pottera, tak budete v úžasu. Především zlaté logo Bradavic vypadá naprosto brilantně. Modul blesku představuje dokonce jizvu Harryho, kterou má na čele. Ve zkratce – jde poznat, že si na tom dalo Xiaomi záležet.

Co se týče specifikací, tak ty vypadají docela běžně. Například tablet dostane 12,1palcový 2,5K LCD panel s obnovovací frekvencí 120 Hz. Uvnitř samotného tabletu je procesor Snapdragon 7s Gen 2 s masivní 10 000mAh baterií, která podporuje 33W nabíjení.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizmochina.com, gizchina.com

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím nehodnoceno.

Štítky:, ,

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *