Tento měsíc se dočkáme dlouho očekávané řady Honor X40

Honor X40
Honor X30 / Zdroj fotografie: Honor

Už poměrně dlouho čekáme na řadu Honor X40, ale to by se nyní mělo změnit, jelikož bychom se jí měli dočkat tento měsíc v Číně. Bohužel klíčových detailů stále máme poskromnu, takže vlastně o této řadě zatím nic moc nevíme. Ze strany čínských zákazníků můžeme očekávat velký zájem o tuto řadu, jelikož se Honor na tamním trhu v poslední době opravdu hodně rozjel. Od rozdělení se společností Huawei začíná uvádět jeden smartphone za druhým a lidé jsou spokojeni.

Honor se v rámci pokusu zaujmout vedoucí postavení na čínském trhu smartphonů rozhodl vydat novou sérii smartphonů v řadě X. Klíčové detaily však společnost stále drží u sebe. Podrobnosti o specifikacích či ceně jsou prozatím opravdu vzácné, ale dá se očekávat, že s datem příchodu se něco objeví aspoň na nějakých certifikačních webech.


Nenechte si ujít:


Abychom to nějak zrekapitulovali, tak Honor v říjnu 2021 představil dva smartphony s názvem Honor X30 Max a X30i. Oba telefony využívají procesor od MediaTek Dimensity, takže plynulost je téměř zaručena. Nyní jsme se dočkali konečně potvrzení, že Honor X40 bude představen 15. září. V první upoutávce jsme se navíc dočkali informace, že řada bude podporovat připojení 5G.

Honor X40
Plakát k představení řady Honor X40 / Zdroj fotografie: Honor

V červenci jsme se od Honoru dočkali levného smartphonu Honor X40i s dostatečně dobrými specifikacemi. Jsme si téměř jisti, že další zařízení v této řadě budou ještě lepšími. Chytlavý slogan na upoutávkovém plakátu zní: „New Leap Level Benchmark“. To zjevně znamená, že nadcházející zařízení se budou moci chlubit výkonnými specifikacemi.

Jiang Hairong, vedoucí marketingu společnosti Honor, uvedl, že řadu X vlastní 100 milionů uživatelů napříč celým světem. Hairong dále odhalil, že Honor uvede na trh milníková zařízení k příležitosti devíti let série Honor X. Nejnovější řada této série má mít OLED displej od společnosti BOE, která je pro Honor předním dodavatelem displejů.

Je otázkou, zdali se tato řada někdy dostane i do Evropy nebo bude dostupná pouze v Číně.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizchina.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *