Tohle bude nový Honor Magic 5. Exkluzivní design unikl na internet

Honor
Honor Magic4 Pro / Zdroj fotografie: Honor

Honor nám minulý rok přinesl obnovenou vlajkovou řadu Honor Magic, a jak se zdá, tak to s ní myslí zcela vážně. Protože včera unikly první obrázky smartphonu Honor Magic 5, který má být představen ve své domovské zemi, Číně, koncem příštího měsíce. Obrázky do světa vpustil leaker s přezdívkou SPinfoJP, a ukázal nám to, že zařízení dorazí hned v několika různých barevných variacích.

Uniklý render Honoru Magic 5 potvrdil, že smartphone bude i nadále disponovat masivním kruhovým modulem fotoaparátu sestávajícího ze tří snímačů určených na focení zarovnaných do trojúhelníkového vzoru. Jedním z těchto senzoru bude také periskopický teleobjektiv. Nakonec je v modulu obsažen i LED blesk.Na modulu fotoaparátu je napsáno 100X, což znamená, že telefon bude mít podporu pro 100x zoom. Generální ředitel Honoru, Zhao Ming, již dříve uvedl, že řada Magic 5 bude špičkovou vlajkovou lodí se selfie kamerou, komunikací a zabezpečením. Podle úniků očekáváme, že smartphone bude mít 6,8palcový displej s podporou PWM. Také by měl nabídnout vysokou obnovovací frekvenci, která bude činit až 120 Hz. Uvnitř smartphonu nalezneme výkonný procesor od Qualcommu – Snapdragon 8 Gen 2. Podrobnosti o možných paměťových možnostech prozatím nic nevíme.

V telefonu, který bude mít hodnocení IP68 pro odolnost vůči vodě a prachu, bude operační systém Android 13 v kombinaci s nejnovějším Magic UI od společnosti Honor. Bude dodáván s podporou 100W rychlého nabíjení a 50W bezdrátového nabíjení. Očekáváme, že další podrobnosti o smartphonu budeme vědět v následujících týdnech vzhledem k brzkému uvedení na trh.

Uvidíme, jak to bude tento rok s řadou Magic. Posledně trvalo poměrně hodně dlouho dobu než si Magic4 našel cestu do Česka. Věřím tomu, že tento rok už bude mít Honor lepší dodavatelský řetězec a my se modelu Magic5 dočkáme dříve. Loňský model si rovněž vysloužil i hodně kritiky, tak uvidíme, zda Honor své chyby napraví.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizmochina.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *