Honor chystá skládací véčko. Na veřejnost unikl snímek modelu Honor Magic Flip

Magic
Zdroj: Svět Huawei

Honor je na trhu se skládacími telefony aktivní, avšak až doteď se vždycky soustředil především na obyčejné skládací smartphony ve tvaru knihy, ale to se změní. Už dříve generální ředitel Honoru, Zhao Ming, uvedl, že značka ještě letos na trh uvede novou skládačku ve tvaru véčka, kterou má Samsung, Vivo, Oppo či Huawei. Sice design nadcházejícího véčka neznáme, ale poměrně hodně nám jej vybarvil jeden z čínských leakerů.

Únik dále uvádí, že Magic Flip je už ve vývoji přes dva roky a oficiálně bude uveden do konce letošního druhého čtvrtletí, takže někdy do konce června. Smartphone bude konkurovat už zavedeným značkám, jako je Huawei, který rovněž nedávno představil nové véčko. V červenci zas bude na řadě Samsung s jeho novou řadu Galaxy Z Flip 6. Prozatím není jasné, jestli je uniklý obrázek pouze render anebo skutečná fotografie skládacího zařízení. Nicméně můžeme předpokládat, že pokud jde o render, tak je velmi blízký skutečné podobě Magic Flip.

Na obrázku můžeme docela jasně vidět masivní zadní displej, který je přes půlku telefonu. Velmi podobně to má Motorola Razr 40 Ultra. Dále se zdá, že spodní strana telefonu je vyrobena z umělé kůže, což zas může dávat luxusní podtext. Podle dalších zdrojů chce být Honor Magic Flip nejtenčím a nejlehčím telefonem v oboru. Véčko bude údajně disponovat 4500mAh baterií, ale to jsou bohužel všechny specifikace, které v tuto chvíli známe. S tím, jak se bude představení blížit, můžeme očekávat, že se dozvíme ještě více podrobností.

Kromě plánovaného véčka čínská společnost tento rok ještě představí dovnitř skládací telefon Magic V3 a ven skládací V Purse 2. Předchozí generaci obou řad Honor představil na akci IFA minulý rok v Berlíně. Dá se očekávat, že tento rok tomu bude nejinak. Bohužel pak bude trvat, než se oba telefony dostanou na globální trh.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizmochina.com, me.mashable.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *