Tohle nikdo nečekal. Huawei odhalil revoluční chytré hodinky Watch GT Cyber

Huawei Watch GT Cyber
Watch GT Cyber / Zdroj fotografie: Huawei

Dnes se konala velmi dlouho očekávaná konference, protože jsme se na ní měli dočkat nového skládacího smartphonu v podobě Huawei Pocket S. Nakonec se ukázalo, že nešlo jen o tento smartphone, ale i nové hodinky Huawei Watch GT Cyber, které vypadají opravdu jedinečně působivě.

Co se týče funkcí, tak nabízejí to, co ostatní vlajkové hodinky od Huawei, takže se zde budeme soustředit převážně na design, který je jedinečný. Už v minulosti se Huawei mohl chlubit jeho skvěle vypadajícími hodinkami, ale tohle trumflo naprosto vše.

Huawei Watch GT Cyber
Hodinky Huawei Watch GT Cyber byly oficiálně uvedeny na trh / Zdroj fotografie: Huawei

Huawei zde přišel s jedinečnou inovací. Tyto hodinky totiž můžete vyjmout z jejich pouzdra a dát je do jiného. Jednoduše můžete střídat styly podle toho, kde se zrovna nacházíte. Máte na výběr z městského, sportovního a módního stylu. Rovněž můžeme počítat s tím, že se výrobci třetích stran pokusí na tomto vydělat a představí nám svá vlastní pouzdra. Pouzdra určená pro sport a město jsou z nerezové oceli.

Huawei Watch GT Cyber
Zdroj fotografie: Huawei

Chytré hodinky mají 1,32palcový AMOLED displej s rozlišením 466 x 466 pixelů. Běží na systému HarmonyOS s podporou volání, psaní apod. Bohužel to jsou funkce, které fungují prozatím pouze v Číně. Dále nabízí více než 100 sportovních režimů, sledování spánku, srdeční frekvence, kyslíku v krvi, stresu a menstruačního cyklu. Nakonec jsme se dočkali vestavěné GPS a NFC pro bezkontaktní platby.

Zdroj fotografie: Huawei

Huawei Watch GT Cyber jsou kompatibilní s většinou smartphonů. Minimální požadavky pro připojení k telefonu jsou buďto HarmonyOS 2, Android 6 nebo iOS 9.0. V neposlední řadě mají voděodolnost 5 ATM a 292mAh baterii. O délce výdrže baterie zatím nevíme nic.

Sportovní verze stojí 177 USD, módní 204 USD a městská rovněž 204 USD. Dostupné jsou pouze prozatím v Číně. Nevíme, zdali se dostanou i na globální trh. Pokud ano, tak to bude s nějakým odstupem času, jako je tomu zvykem.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizmochina.com

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 2

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *