Aktualizace EMUI 12 pro Huawei Nova 5T přichází do Evropy

Model Nova 5T / Zdroj fotografie: Huawei

Nejnovější aktualizace softwaru EMUI 12 společnosti Huawei se nyní dostává na další smartphony. Je to pouze pár hodin, kdy se potvrdilo, že nová aktualizace míří na smartphone Huawei Nova 5T. Velký update bude postupně dostupný po celé Evropě. Minulý měsíc Huawei potvrdilo, že uvolní stabilní aktualizaci EMUI 12 pro model Nova 5T, a nyní je skutečně tady.

V kategorii smartphonů má Nova 5T velmi silné fanouškovské zázemí, a není divu. Tento smartphone se těšil velké oblibě po celém světě. Proto má také velký počet expedovaných jednotek do celého světa, a údajně se tento model řadí k nejpopulárnějším telefonům celé značky. Proto zavádění EMUI 12 bude trvat trochu déle, než pokryje všechna zařízení Nova 5T, zejména v Evropě.


Nenechte si ujít:


Podle dostupných informací uživatelé Huawei Nova 5T dostávají nejnovější hlavní aktualizaci EMUI 12 s verzí 12.0.0.132 (C432E8R1P2). Tento balíček přichází s masivní aktualizací o velikosti 1,84 GB.

Když už mluvíme o EMUI 12, tak jistě víte, že je inspirováno HarmonyOS a bylo vyvinuto tak, aby poskytovalo lepší uživatelský zážitek než předchozí verze softwaru EMUI 11. Pokud jde o funkce, má nové uživatelské rozhraní, nástroje pro úpravu písma, lepší animace, funkci Device+, MeeTime, pokročilá vylepšení zabezpečení a mnoho dalšího.

Jak ručně zkontrolovat aktualizace:

Chcete-li zkontrolovat aktualizace, v podstatě musíte otevřít nabídku nastavení na smartphonu a klepnout na systém a aktualizace, poté kliknout na aktualizace softwaru. Zde klepněte na kontroly aktualizací, pokud je aktualizace k dispozici, stáhněte si ji a nainstalujte.

Před stažením aktualizace se ujistěte, že má vaše zařízení více než 30 % baterie a dostatečný úložný prostor. Pro rychlé a stabilní stažení doporučujeme použít připojení WiFi.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: rprna.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *