Tohle Samsung myslí vážně? Na veřejnost unikla rychlost nabíjení řady Galaxy S24

Galaxy S24
Zdroj: Samsung

Řada Samsung Galaxy S24 začíná ve světě technologií dělat vlny. Slyšeli jsme o ní již před delší dobou. Nedávno tři modely z této řady získaly oficiální certifikaci 3C v Číně. Proto se pojďme ponořit do větších podrobností.

Certifikované modely Samsung Galaxy S24 s působivou rychlostí nabíjení

Jako první tu máme Samsung Galaxy S24 s modelovým číslem SM-S9210. Pak je tu Samsung Galaxy S24+, označený jako SM-S9260. A nakonec tu máme Samsung Galaxy S24 Ultra s číslem modelu SM-S9280. O co se jedná? Jde především o rychlost nabíjení.

Tady je konkrétní informace. Pokud jde o rychlost nabíjení, řada S24 nic nemění oproti svému předchůdci, řadě S23. S24 se bude držet své 25W rychlosti nabíjení. Modely S24+ a S24 Ultra mezitím vylepšují své specifikace a nabíjejí se výkonem 45 W. Tyto cenné informace pocházejí přímo z certifikace.

Před tímto odhalením kolovaly zprávy z různých zdrojů. Vietnamská společnost Samsung SDI, čínská společnost Ningde New Energy, indická společnost ELENTEC a dokonce i korejský regulační úřad nám poskytly náznaky o kapacitě baterií pro modely S24+ a S24 Ultra.

Na internetu se proslýchá, že S24+ by měl mít baterii o kapacitě 4900 mAh, což je mírný nárůst oproti S23+, který měl 4700 mAh. Co se týče modelu S24 Ultra, ten by si mohl zachovat mohutnou 5000mAh baterii, podobně jako S23 Ultra.

Pokud jde o standardní model S24, tak to zatím vypadá, že by mohl být vybaven baterií s kapacitou 4000 mAh, což je o něco více než u modelu S23, kde byla baterie s kapacitou 3900 mAh. Tento detail však zatím nebyl potvrzen prostřednictvím žádné oficiální certifikace.

Celkově se zdá, že řada Samsung Galaxy S24 částečně vylepší své nabíjecí parametry spolu s postupným vylepšováním kapacity baterie. Budeme netrpělivě čekat na další oficiální zprávy, abychom zjistili, jak se tato zařízení na stále se vyvíjejícím trhu se smartphony prosadí.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: fonearena.com, samnews24.com

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *