Ukončuje Huawei podporu nástavby EMUI? Nová verze není v programu na Huawei HDC 2022

EMUI
Autor snímku: THAM YUAN YUAN / Zdroj fotografie: Pixabay

Nebudeme přehánět, když řekneme, že na EMUI 13 čekají lidé po celém světě. Je to další software, který vyhlížejí miliony Huawei uživatelů. Čínský výrobce technologií však EMUI 13 do programu na veletrhu HDC 2022 nezařadil.

Huawei Developer Conference je každoroční akce, na které společnost představuje nový software a technologie pro své spotřebitele. Pro připomenutí: Huawei také každoročně na začátku roku pořádá podnikovou verzi HDC, která je zaměřena převážně na B2B.

Není to však poprvé, co společnost Huawei vyřadila EMUI z akce HDC. Podobný scénář se odehrál i během HDC 2021. Bylo to poprvé, kdy společnost Huawei během svého každoročního softwarového summitu EMUI ani nezmínila. Podle dřívějších informací společnost Huawei představila EMUI 12 během akce pro asijsko-pacifickou oblast ve čtvrtém čtvrtletí loňského roku. Poté společnost začala rozšiřovat postup aktualizace do celého světa.


Nenechte si ujít:


Podobně jako v minulém roce bychom mohli očekávat, že se EMUI 13 neobjeví na veletrhu HDC 2022, ale že se na globální trh dostane do konce letošního roku a následně dojde k jeho rozšíření. Huawei oznámil, že Huawei Developer Conference 2022 začne 21. října a čínský technologický gigant přijde s řadou Keynotes, aby oznámil nejnovější softwarové úspěchy ve světě technologií.

Když už jsme u toho, v centru těchto keynotes bude HarmonyOS, protože společnost pokračuje v navazování nových partnerství s čínskými společnostmi. Určitě bychom však rádi viděli, co nového se chystá pro globální spotřebitele, protože ti zaplatili velkou roli v pokroku společnosti Huawei a zaslouží si lepší podporu při aktualizacích softwaru.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: writetechblog.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *