Únik informací z herního průmyslu tvrdí, že GTA 6 bude oznámeno v nadcházejících týdnech

GTA 6
Zdroj: Rockstar Games

O marketing GTA 6 se v tuto chvíli mohou do značné míry postarat fanoušci a ne samotná společnost Rockstar Games. Od masivních úniků v roce 2022 nabírá GTA 6 do jisté míry na popularitě. Díky tomu vzrostl zájem a očekávání fanoušků i nových hráčů. Chris Marx, populární leaker z herního průmyslu, nám nedávno poskytl několik informací týkajících se oficiálního oznámení společnosti Rockstar.

Podle jeho tweetu bude hra oznámena v nadcházejících týdnech, především 23. října. Ze stejného účtu pochází i další informace. Čtěte dále a dozvíte se více.

Úniky, zvěsti a informace o GTA 6 – jak moc můžeme věřit únikům?

Chris má pověst člověka, který poskytuje informace založené na zdrojích, jež byly v minulosti do jisté míry pravdivé. Ačkoli tento účet není nejspolehlivější, má za sebou jistou stopu pravdivých úniků, kterou nelze upřít.

Jeden z jeho dřívějších tweetů,

PC verze hry Grand Theft Auto VI bude uvedena na trh současně se svými protějšky pro konzole nové generace. Hráči na PC nebudou čelit dalšímu ročnímu zpoždění, což zaručuje, že si všichni budou moci Grand Theft Auto VI užít na začátku až v polovině roku 2025.

Mějte na paměti, že veškeré informace od leakerů a teoretiků mohou být ve většině případů falešné. Koneckonců ani Rockstar Games nebral úniky ze září 2022 na lehkou váhu.

Gta 6 – nedostatek oficiálních informací od Rockstar Games

Od roku 2022, kdy unikly záběry z raného vývoje hry, společnost Rockstar o všem, co se hry týká, mlčí. Fanoušci očekávali něco málo k 10. výročí Grand Theft Auto V, ale byli zklamáni, když viděli, že v GTA Online byla vydána hromada kosmetických doplňků jako vzpomínkové předměty na Franklina, Trevora a Michaela z Grand Theft Auto V.

Od vydání Red Dead Redemption 2, posledního AAA titulu od Rockstar Games, uplynulo téměř pět let. Po celou tuto dobu drželo studio další titul Grand Theft Auto pod pokličkou, doufejme, že z dobrého důvodu.

TakeTwo Interactive, vydavatel hry Grand Theft Auto, naznačil časový plán vydání GTA 6. Společnost TakeTwo očekává, že její fiskální rok 2025 bude vysoce ziskový, protože očekává čistý zisk ve výši přibližně 8 miliard dolarů. To není malé číslo a všichni víme, že jediná hra, která je schopna přinést takové tržby je GTA 6. Tato zpráva sice neuvádí přesné datum, ale je nejblíže oficiálním zprávám, které jsme v poslední době o GTA 6 slyšeli.

Co si o nedávném úniku myslíte vy? Myslíte si, že GTA 6 bude oznámeno za měsíc? Dejte nám vědět v komentářích.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: reddit.com

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *