Očekává se, že během prvního roku prodejů vydělá GTA 6 přes 8 miliard dolarů

GTA 6
Zdroj: Rockstar Games

Očekává se, že hra Grand Theft Auto 6 vydělá během prvního roku od svého vydání více než 8 miliard dolarů. Zprávy uvádějí, že mateřská společnost Take-Two Interactive by mohla GTA 6 vydat v letech 2024 až 2025.

Na nedávném zasedání o výsledcích hospodaření vydavatelství Rockstar Games napsal, že očekává čistý zisk přes 8 miliard dolarů. Take-Two rovněž uvedlo, že chce vydělat více než 1 miliardu dolarů v „upraveném neomezeném provozním peněžním toku“.

Předchůdce očekávané hry, GTA V, vydělalo od roku 2013 do dnešního dne celosvětově celkem 8 miliard dolarů. Herní společnost je nyní přesvědčena, že stejnou částku vydělá v prvním roce od vydání GTA 6. Několik zpráv uvádí, že by GTA 6 mohlo vydělat 1 miliardu dolarů hned první den po svém vydání.GTA 6 má velké ambice

Když bylo GTA V před deseti lety vydáno, trvalo pouhé tři dny, než jeho prodeje dosáhly hodnoty jedné miliardy dolarů. Proto se očekává, že až se hra GTA 6 dostane na trh, překoná svého předchůdce. Přední zábavní portál Drama Alert předpověděl, že Rockstar Games by hru mohlo vydat v roce 2024. V letech 24 až 25 proto společnost Take-Two očekává, že za rok vydělá 8 miliard dolarů, uvedl.

„Další důkazy, že nejnovější GTA vyjde v roce 2024. Vydavatel Rockstar očekává, že příští rok vydělá obrovské příjmy ve výši 8 miliard dolarů, což by bylo možné pouze s velkou hrou, jako je GTA,“ uvedli na Twitteru.

Hra GTA V tento měsíc oslavila 10. výročí a fanoušci netrpělivě čekají na vydání dalšího dílu. Spekuluje se také o tom, že trailer na GTA 6 by mohl vyjít už příští měsíc, konkrétně v říjnu 2023.

Společnost Rockstar Games však předběžné datum vydání hry nepotvrdila. Studio zůstává ohledně jejího vývoje skoupé na slovo a všechny detaily o hře drží pod pokličkou. Na oficiální potvrzení data vydání ze strany Rockstar Games si budeme muset počkat.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: sportskeeda.com, thebittimes.com

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *