Unikají další informace o nadcházejícím Nothing Phone (2)

Nothing Phone
Zdroj fotografie: Nothing

Společnost Nothing pro nás byla neznámá, ale to se změnilo s příchodem smartphonu Nothing Phone (1), který si na sebe strhl pořádný kus pozornosti. A nyní se dozvídáme, že jeho nadcházející model, Nothing Phone (2), bude představen později v tomto roce. Nothing Phone údajně nebude nic jiného než velké překvapení. Generální ředitel společnosti Nothing, Carl Pei, uvedl, že prvním cílovým trhem budou Spojené Státy Americké.

Hlavním cílem vydání tohoto telefonu je nabídnout uživatelům prémiový softwarový zážitek, jež nejsme u ostatních zvyklí. Již dříve společnost vydala základní model, o kterém jsme se zmiňovali výše. Očekáváme, že Nothing Phone (2) bude lepší verzí svého předchůdce. Poslední zprávy nám přinesly zajímavé informace, které nám odhalily některé specifikace telefonu.

Číslo modelu telefonu je pravděpodobně A065. Nevíme vůbec nic o jeho přesném datu uvedení na trh, ale můžeme ho očekávat někde v druhé polovině roku 2023. Telefon by měl jako celek údajně poskytovat zážitek na úrovni vlajkové lodi. A vzhledem k tomu, že telefon slibuje již zmíněný zážitek vlajkové lodi, tak dostane ten nejlepší procesor v podobě Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2.

Každopádně o procesoru je ještě docela brzy mluvit. Snapdragon 8 Gen 2 se ještě ani pořádně neosvědčil a největší rozruch vzbudil v nové řadě Samsung Galaxy S23, která byla nedávno uvedena na trh. Telefon bude mít až 12 GB RAM, což je docela úctyhodná paměť. Další skvělou zprávou je to, že telefon bude využívat virtuální RAM společně s 256GB interním úložištěm. Kromě toho 5000mAh baterie taky nezní vůbec špatně a dá se od ní očekávat dlouhá výdrž.

Obrazovka je AMOLED s obnovovací frekvencí 120 Hz. Dále nabídne adaptivní zobrazení na základě toho, co budete zrovna dělat. Ve zkratce vypadá nový Nothing Phone skvěle a těším se na jeho vydání. A co vy?

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizchina.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *