YouTube přidává nové funkce iOS uživatelům. Pokud máte Android, tak ostrouháte

Aplikace YouTube
Aplikace YouTube / Autor fotografie: Sam riz / Zdroj fotografie: Pixabay

Google má všechna práva na to, aby své Google Apps vylepšoval na zařízeních se systémem Android, ale zjevně to neznamená, že tak učiní. Společnost vylepšuje zkušenosti s G-aplikacemi na zařízeních iOS a YouTube je jednou z aplikací, které získávají podporu. Společnost tvrdě pracuje na tom, aby nabídla podporu obrazu v obraze v aplikaci YouTube pro iOS. Po dlouhé době testování společnost uvolní aktualizaci v nejbližších dnech. Velkou výhodou Apple iOS je, že k této funkci budou mít přístup všichni uživatelé, včetně neprémiových a prémiových předplatitelů.

Doposud měli pouze předplatitelé YouTube Premium přístup k režimu obraz v obraze na iOS jako „experimentální funkci“. Je zřejmé, že jsme předpokládali, že se tato funkce dostane pouze k uživatelům YouTube Premium na iOS. Ostatně na Androidu mají k této funkci přístup pouze uživatelé s účtem Premium. To však není tento případ. Pokud chcete na YouTube funkci obraz v obraze, získáte ji na iOS, aniž byste utratili jedinou korunu. Google upřesnil, že se funkce nakonec dostane ke všem uživatelům ve Spojených státech.


Nenechte si ujít:


Funkce obraz v obraze přidána zdarma pouze pro uživatele iOS

V neděli v reakci na tweetování na problém se zkušeností uživatelů s experimentální funkcí YouTube uvedl, že obraz v obraze bude k dispozici během „několika dnů“ pro zařízení se systémem iOS 15 a novějším. Bohužel, tweet již není dostupný, ale můžete si jej zkontrolovat níže prostřednictvím MacRumors.


YouTube Tweet
Originální příspěvek na Twitteru / Zdroj Fotografie: MacRumors (se souhlasem)

„Používáte chytrý telefon s iOS? Pokud ano, funkce Obraz v obraze se stále zavádí a bude k dispozici během několika dní na všech zařízeních se systémem iOS 15+. V případě potřeby nám pošlete tweety zpět @. — TeamYouTube (@TeamYouTube) 10. dubna 2022″


Režim obraz v obraze může zvýšit zážitek z multitaskingu. Koneckonců, můžete snadno sledovat video na malé obrazovce, zatímco používáte jiné aplikace. V aplikaci YouTube existuje tlačítko, které aktivuje režim obrazu v obraze. Video se zmenší na malé okno, které se vznáší nad domovskou obrazovkou nebo jinými aplikacemi.

YouTube prošel dlouhým obdobím testování, které bylo několikrát prodlouženo. Cílem je zajistit uživatelům iOS co nejlepší zážitek ještě před oficiálním spuštěním. Nyní se zdá, že společnost konečně dosáhla svého.

Vzhledem k tomu, že pro uživatele iOS přichází jedna prémiová funkce, můžeme vidět velkou výhodu pro uživatele iPhone a iPad oproti těm, kteří používají zařízení Android. Uvidíme, zda to bude jediná událost, nebo se případně dočkáme dalšího zvýhodňování iOS uživatelů.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: macrumors.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *