Unikl vůbec první render Huawei Mate 60

Huawei
Huawei Mate 50 Pro / Zdroj fotografie: Huawei

Ohledně řady Huawei Mate 60 toho moc nevíme. Avšak už nyní s jistotou můžeme říci, že se jí dočkáme na podzim, a že to bude vlajková loď. Loňského Huawei Mate 50 jsme se dočkali v říjnu, a tak by se dalo předpokládat, že podobně na tom bude i Mate 60.

První rendery nadcházejícího telefonu jsou venku díky tipsterovi Classmateguan. Ten uvedl, že design nového smartphonu bude velmi podobný řadě Honor X40, která vyšla teprve nedávno. Sám se k telefonu vyjádřil tak, že ten nemusí být vůbec tak krásný jako v renderu. Dále uvedl, že by nový telefon mohl přijít s 5G konektivitou, což okomentoval tím, že 5G je nutností.

Huawei už delší dobu telefon s 5G nevydal, jelikož mu v tom brání hardwarová omezení ze strany Spojených států. To čínský gigant řeší alespoň částečně 5G pouzdry, do kterých svůj telefon můžete uložit. Jeden ze zástupců Huawei se nedávno nechal slyšet, že společnost může používat 5G pouze po schválení od amerického ministerstva obchodu.V tuto chvílí může čínská společnost používat pouze 4G čipsety, které jí na míru vyrábí Qualcomm po odmítnutí spolupráce ze strany TSMC. Nicméně i přesto se firma nevzdává a neustále pracuje na novém technologickém pokroku. Hodně financí investuje do SMIC, což je čínský výrobce polovodičových součástek.

Na renderech je vidět full-view displej, zatímco na zadní straně se nachází kruhový modul fotoaparátu podobný jako má již zmíněný Honor X40. Ovšem v tuto chvíli je velmi málo pravděpodobné, že by řada Mate 60 vypadala jako na uniklých snímcích. První snímky většinou daný telefon jen oťukají a ukážou přibližný náhled. Až po čase se dočkáme opravdových fotografií nebo alespoň reálných návrhů.

Já mám z uvedení nadcházející řady na podzim radost a to především z toho důvodu, že tím Huawei stvrzuje vydávání vlajkových řad dvakrát ročně. To do loňska ještě nebylo zvykem.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizchina.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *