Unikly kompletní specifikace o Vivu V40. Už teď víme, že dokáže potrápit konkurenci

V40
Zdroj: Vivo

Vivo V40 je smartphone, který se již brzy dostane na evropský trh. Bude patřit do střední třídy s tím, že už o něm máme spoustu nových informací, které nám na něj vlastně poskytují kompletní pohled. Tak se na to pojďme podívat.

Únik přišel od leakera s přezdívkou Sudhanshu Ambhore, který své informace sdílel s deníkem 91Mobiles. Rovněž se ještě nadcházející novinka objevila v databázi IMEI. Z této certifikační platformy jsme se bohužel nic nedozvěděli. Takže s většími podrobnostmi přišel až právě zmíněný leaker.

Na uniklých obrázcích se zdá, že nové Vivo má zakřivené okraje displeje s tenkými rámečky a výstřelem pro selfie kamerku uprostřed nahoře. Vzadu se zas nachází velký modul fotoaparátu se třemi snímači, jedním LED bleskem a nápisem ZEISS. Na levém boku telefonu se zdá, že je tlačítko napájení a kolébka hlasitosti v ideální výšce.

V40 dostane zajímavé fotoaparáty

Z úniku je potvrzeno, že V40 může mít velký 6,78palcový AMOLED displej s rozlišením FHD+, a jak je tomu v dnešní době zvykem, tak také 120Hz obnovovací frekvenci. Rovněž počítáme s tím, že bude mít umístěnou čtečku otisků prstů v displeji, tak jak to telefony s AMOLED displeji mají. Uvnitř samotného telefonu je procesor Snapdragon 7 Gen 3, který je v kombinaci s 8GB RAM a 256GB interním úložištěm. Co se týče fotoaparátů, tak hlavní snímač bude mít 50 Mpx, ultraširokoúhlý snímač 50 Mpx a o třetím neznáme údaje. Předpokládáme, že posledním snímačem do party je teleobjektiv, který umožní telefonu dělat optický zoom.

O velkou výdrž baterie se postará 5500mAh baterie podporující 80W nabíjení. Mezi další významné funkce patří podpora dvou SIM karet, odolnost proti vodě a prachu IP68 a rozšíření virtuální RAM o 8 GB. Je hodně pravděpodobné, že novinka poběží na systému FunTouch 14 založeném na Androidu 14. Nový telefon se k nám dostane 14. června, což už sdílelo Vivo na svých oficiálních sítích, jako je třeba TikTok.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: 91mobiles.com, gizmochina.com

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím nehodnoceno.

Štítky:, ,

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *