Unikly první oficiální fotografie skládacího Honoru Magic Vs

Honor Magic
Zdroj: Honor

Všichni hlavní výrobci chytrých telefonů uvedly na trh své telefony se skládacím displejem. Někteří z nich dokonce vydali už několik generací těchto modelů (Huawei, Samsung). Je tedy logické, že nová skládací zařízení začínáme vídat více a více. Už v tuto chvíli víme, že Honor bude mít 23. listopadu konferenci, na které uvede svoje nová skládací zařízení. K němu se ještě přidá řada Honor 80, která tento rok není určena do střední třídy, ale rovnou do té nejvyšší k ostatním vlajkovým telefonům.

Už dříve různí leakeři odhalovali vzhled či funkce nového Honoru, ale dnes jsme se konečně dočkali oficiálních fotografií a nutno podotknout, že Honor Magic Vs vypadá opravdu skvěle. Celkový vzhled nového skládacího zařízení je podobný modelu předchozí generace. Stále má dvě obrazovky, které se skládají dovnitř. Zadní modul je uspořádán vertikálně a nalezneme v něm tři snímače. Na vnější obrazovce najdeme jen průstřel určený pro selfie kamerku.

Na fotce však není přední provedení. Můžeme ale předpokládat, že bude tenčí a lehčí. Texturovaný design na zadní straně působí módněji než u předchozí generace. A nakonec telefon podporuje i stylus, takže si na něm budete moct psát elektronickou tužkou.

Honor Magic
Honor Magic Vs / Zdroj fotografie: Honor

Z předešlých dní víme, že Honor Magic Vs bude mít čip Snapdragon 8+ Gen 1, který bude spolupracovat se dvěma bateriemi o velikostech 2030 mAh + 2870 mAh. Ta se dočkala podpory o rychlosti 66W rychlého nabíjení. Honor vylepšil mechanismus pantu. Ten se optimalizoval tak, aby byla lepší konstrukce trupu a zároveň snížena hmotnost. U předchozího modelu je tloušťka 14,3 mm ve složeném stavu a 6,7 ​​mm v rozloženém stavu. Počítáme s tím, že nová generace skládacího zařízení přijde s ještě lepšími rozměry pro spotřebitele.

Ostatní specifikace se v ničem nezměnily. Displej bude mít rozlišení 2K a 90Hz obnovovací frekvenci s velikostí 7,9 palců v tom menším stavu. Rovněž nepředpokládáme s tím, že bychom se měli dočkat nějakých změn v oblasti fotoaparátů.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizchina.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *