HONOR MagicBook Pro 16: notebook poháněný AI nové úrovně pro bezkonkurenční uživatelské zážitky

HONOR MagicBook Pro 16
Zdroj: Honor

Globální technologická značka HONOR dnes představila HONOR MagicBook Pro 16, revoluční notebook poháněný AI, který má za cíl proměnit tradiční svět notebooků. Na základě svých zkušeností s AI na úrovni platformy a spolupráce s technologickými partnery, jako jsou Microsoft, Intel a NVIDIA, značka HONOR vstupuje do éry AI PC, která pro uživatele představuje velký milník ve světě výpočetní techniky v podobě bezkonkurenční práce s AI a proměny způsobu, jak se svým přístrojem komunikují.

Naším závazkem ve společnosti HONOR je využívat otevřenou spolupráci s partnery v oboru, abychom vytvořili stále se rozvíjející ekosystém. Jsme přesvědčeni, že kolaborativní synergie dokáže proměnit celý náš obor, a to zejména v éře umělé inteligence. S využitím kolektivních znalostí největších hráčů v oboru chceme vyrábět výjimečné produkty a nabízet bezkonkurenční zážitky uživatelům na celém světě,“ uvedl George Zhao, generální ředitel společnosti HONOR.

Díky spolupráci se společností Microsoft nabízí HONOR MagicBook Pro 16 optimalizaci zdrojů v reálném čase, funkci konektivity s více zařízeními a řadu funkcí s AI.  „V tomto rychle se proměňujícím světě technologií nám spolupráce s partnery, jako je HONOR, umožňuje přinést revoluci ve světě globální konektivity. Umělá inteligence nám nabízí přístup k dosud nevídaným funkcím v cloudu, na našich zařízeních i v každodenních aplikacích. S modelem HONOR MagicBook Pro 16 přinášíme zákazníkům sílu Windows a Azure Speech Services, abychom předvedli potenciál, jenž má spolupráce AI běžící přímo na daném zařízení a AI v cloudu pro zlepšení výkonnosti jednotlivců i celých organizací,“ uvedl Mark Linton, viceprezident pro prodej partnerských přístrojů ve společnosti Microsoft.

V důsledku dlouholeté spolupráce s firmou Intel dokáže značka HONOR využít výhody nových procesorů Intel Core Ultra k tomu, aby mohla nabídnout produkty nabízející výjimečnou uživatelskou zkušenost. „Díky pokročilému výkonu a efektivní spotřebě otevírá procesor Intel Core Ultra dveře do nové éry AI PC se třemi enginy pro AI: CPU, GPU a nové NPU. Spolu se značkou HONOR tak odemykáme nekonečné množství funkcí poháněných AI od produktivity přes tvorbu obsahu po hraní her a ještě mnoho dalšího, přičemž dále zvyšujeme laťku z hlediska designu systémů,“ uvedl David Feng, viceprezident skupiny pro klientské výpočetní systémy a generální manažer pro klientské segmenty ve společnosti Intel.

HONOR MagicBook Pro 16
Zdroj: Honor

Hladká spolupráce napříč zařízeními s využitím AI pro každý způsob užití

Díky výkonu, který nabízí AI na úrovni platformy, mohou uživatelé HONOR snadno propojit všechna svoje zařízení na různých platformách a spolupracovat tak bez překážek. Ukázkovým příkladem této inovace je schopnost značky HONOR zjednodušit proces přenesení okna z chytrého telefonu s Androidem na Windows PC, nebo z Windows PC na tablet s Androidem, což u jiných zařízení obvykle zahrnuje více různých kroků. Díky práci AI na pozadí mohou uživatelé tohoto cíle dosáhnout jediným potažením okna. Například tak mohou jednoduše přenést aplikaci pro zasílání zpráv z chytrého telefonu HONOR na své PC a odpovídat tam bez jakéhokoliv přerušení svých aktivit. Výjimečná funkce spolupráce napříč zařízeními značky HONOR je jediný systém, který takové efektivity a uživatelské přívětivosti dokáže dosáhnout.

Systém MagicOS 8.0 od firmy HONOR přináší revoluci v tom, jak pracujeme se svými přístroji, díky využití pokročilých funkcí AI, jež umožňují hladkou spolupráci a konektivitu v celém ekosystému. Laptop stojí v centru celého systému pojmenovaného MagicRing, který umožňuje synchronizaci, sdílení notifikací a spolupráci na úlohách mezi různými přístroji v podobě jednotného zážitku, který je pohodlný a snadno přístupný. MagicRing dokáže zvládat několik streamů najednou včetně audia/videa, souborů a zpráv, a zároveň hladce integruje až osm funkcí propojení, jako je tethering, propojení obrazovky, propojení vstupů, propojení souborů, propojení hovorů, propojení notifikací, propojení kamery a propojení aplikací, aby uživatelé mohli pracovat bez přerušování i v případě multitaskingu. Toto AI PC také nabízí inteligentní funkce, jako jsou HONOR Global Favorites Space, HONOR Device Clone a HONOR Share, které naplno rozvíjejí potenciál přístroje, a to díky funkcím HONOR AI.

Proměňujeme uživatelský zážitek s PC díky AI

HONOR MagicBook Pro 16 posouvá produktivitu na výjimečnou úroveň díky funkcím s AI, jako je chytré vyhledávání obrázků, chytré shrnutí dokumentů, porozumění textu, AI titulkování a Magic Text, díky nimž je HONOR MagicBook Pro 16 nepostradatelným společníkem pro vyšší efektivitu. Ať už jde o hledání obrázků nebo generování stručných shrnutí dokumentů, HONOR MagicBook Pro 16 vytváří nový standard pro inteligentní výpočetní techniku.Optimalizovaný hardwarový výkon pro posílení AI na úrovni platformy

HONOR MagicBook 16 Pro využívá vysoce výkonný procesor Intel® Core™ Ultra 7 155H, který má šest výkonných jader, osm efektivních jader a dvě efektivní jádra s nízkým příkonem, díky čemuž nabízí výjimečný výpočetní výkon. Díky NVIDIA GeForce RTX 40 Series Laptop GPU pak může HONOR MagicBook 16 Pro nabídnout bezkonkurenční výkon a plynulý multitasking stejně jako ohromující vizuální zážitky.

Aby mohl být uživatelský zážitek ještě robustnější, nabízí HONOR MagicBook Pro 16 také OS Turbo X na bázi AI, který umožňuje snadno aktivovat vysoce výkonný režim a využít tak výkon procesoru naplno, minimalizovat latenci a přinést špičkovou grafickou kvalitu. HONOR MagicBook 16 Pro také nabízí inteligentní funkce pro časové plánování a ladění, díky kterým umí rozpoznávat různé scénáře užití a dynamicky se přizpůsobit tak, aby optimalizoval výkon. Uživatelé od něj získají plynulý a na míru upravený zážitek, který překoná jejich očekávání.

Vynikající audiovizuální zážitky

Model HONOR MagicBook Pro 16 je vybaven 16palcovým displejem HONOR FullView, který nabízí uživatelům ultra kvalitní vizuální zážitky s vysokým rozlišením 3072 × 1920,100% DCI-P3, a 100% podporou pro široký gamut sRGB, aby zajistil ohromující přesnost barev a živý obraz. Notebook také nabízí ultraresponzivní a plynulý zážitek z hraní díky obnovovací frekvenci až 165 Hz.

HONOR MagicBook Pro 16 má také certifikaci TÜV Rheinland pro nízkou hladinu modrého světla (hardwarové řešení) a certifikaci TÜV Rheinland pro obrazovky bez blikání.

Notebook HONOR MagicBook Pro 16 je vybaven šesti reproduktory včetně čtyř pro nízké a dvou pro vysoké frekvence spolu s nejmodernější audio technologií, která dokáže efektivně upravit velikost zvukového prostoru do šířky, hloubky a výšky. Také je to vůbec první prostorový audio notebook na bázi Windows PC, který nabídne imerzivnější zážitky zejména při hraní her a sledování videa.

Špičkový design

Díky svému ohromujícímu celokovovému tělu a technologii 3D Coloring Spray Metallic je model HONOR MagicBook Pro 16 ztělesněním elegance a sofistikovanosti. Dokonalé spojení nejmodernějšího designu a vynikajícího výkonu notebooku HONOR MagicBook Pro 16 určuje nový standard v segmentu vysoce výkonných přenosných počítačů.

Barva a dostupnost

HONOR MagicBook Pro 16 s Windows 11 bude k dispozici ve dvou barvách: bílá a černá Midnight Black. Nejprve bude představen v Číně, globální spuštění se očekává ve druhém čtvrtletí tohoto roku.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: fonearena.com, gsmarena.com

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *