Značka Honor plánuje v roce 2022 zdvojnásobit prodeje, posílit důležité trhy a nabízet řešení na nejpalčivější uživatelské potíže

Promo snímek Honoru 50 / Zdroj fotografie: Honor

Honor, který působí jako globální samostatná značka od roku 2020, si hned na začátku předeslal cíl atakovat benchmark v mobilním odvětví a vyvíjet řešení, která pomáhají uživatelům řešit ty nejpalčivější potíže. Na začátku roku 2022, kdy společnost uvedla model Magic V, vůbec nejtenčí skládací mobilní telefon, tak jednoznačně demonstrovala možnosti a kapacity vlastního vývojového centra.

Během MWC (Mobile World Congress) 2022 v Barceloně společnost uvedla také celou řadu novinek, prémiovou řadu mobilních telefonů HONOR Magic4 Series, stylové designové hodinky HONOR Watch GS 3 nebo bezdrátová sluchátka, která umí naměřit vaši tělesnou teplotu HONOR Earbuds 3 Pro. Během nedávného rozhovoru George Zhao, CEO a globální prezident Honoru, uvedl, že předpokládá zdvojnásobení prodejů na globálním trhu.

Zhao zdůraznil, že za narůstající úspěch vděčí všem zaměstnancům značky a celé firemní kultuře v duchu „HONOR Can Do“ (HONOR to dokáže). Současně čínská společnost také dokázala, že díky vlastním výrobním procesům umí zajistit produkty ve vysoké kvalitě a pokračovat dál na vývoji nových inovativních technologií.   

Série Magic4 / Zdroj fotografie: Honor

Na základě dat, které publikovala agentura Counterpoint minulý měsíc, byla společnost druhým největším výrobcem mobilních telefonů na čínském trhu za čtvrtý kvartál roku 2021. „Tento rok čekáme skokový nárůst. Nové produkty, které jsme právě uvedli na MWC 2022 posunou celou značku mnohem dál a rozšíří potenciální cílovou skupinu zákazníků,“ řekl Zhao.

„Dnes máme mnohem více kapacit vyvíjet vlastní strategii a vytvářet opravdový globální brand,“ dodal Zhao. K zajištění stabilního růstu navzdory poklesu výroby nových čipů, se naše značka bude koncentrovat na mezinárodní trh, aby vybudovala silnou základnu se solidní základnou fanoušků po celém světě. Momentálně jsme partnerem více než 200 mobilních operátorů a prodejců. Jen 98 jich je v Evropě, včetně značek Vodafone, Orange, Telefonica, H3G, Bouygues nebo SFR. Díky těmto partnerstvím můžeme distribuovat opravdu v globálním měřítku.

Nedávno uvedený mobilní telefon HONOR 50 je v prodeji celkem ve 49 zemích. V současnosti máme v plánu dál představovat nové produkty na globální trh do konce tohoto roku od prémiové řady mobilních telefonů HONOR Magic Series, přes číselnou sérii, která je vždy zárukou velmi kvalitní střední třídy až po HONOR X Series, řadou, která kombinuje velmi dobrou výbavu vždy s dobrou cenovkou.

Inovace tvoří základ celého businessu značky. Aktuálně má značka už více jako 11 000 zaměstnanců po celém světě. Více jak 55 % jsou právě ve vývojových a výzkumných centrech, aby zajistili technologický růst společnosti. Společnost momentálně operuje se 6 vývojovými a výzkumnými centry včetně pobočky ve Francii nebo v Japonsku, a více jak 100 inovativními a testovacími laboratořemi.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: Couterpoint, MWC konference Honor

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Jeden komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *