Už známe první podrobnosti o řadě Huawei P60, dorazí již brzy

Huawei P60
Nový Huawei Mate 50 Pro / Zdroj fotografie: Huawei

Nedávno nám Huawei představil řadu Huawei Mate 50 a už máme další podrobnosti o nadcházející řadě P60. Celkové prodeje řady Huawei Mate 50 vynesly čínskému gigantovi už několik milionů dolarů. To podnítilo touhu společnosti urychlit uvádění nových produktů na trh.

Pokud bude Huawei postupovat podle plánu, tak dalším trhákem by měla být řada Huawei P60, která nám toho hodně slibuje. Z předchozích zpráv víme, že bude tato řada představena v březnu příštího roku. Samozřejmě jako jakákoli jiná řada mobilů, tak i tahle bude mít několik modelů. Očekáváme, že se dočkáme modelů Huawei P60, P60 Pro a možná i dalších ve spolupráci s nějakou společností.

Když se podíváme na nejnovější únik o řadě Huawei P60, tak se toho leccos dočteme. Má mít spoustu vylepšení. Hlavní chloubou tohoto telefonu má být 64MPx teleobjektiv, ale i v dalších detailech Huawei nezahálel, a tak přinese vylepšenou proměnnou clonu v porovnaní s nejnovější řadou Mate 50.

Dále únik uvádí, že nová vlajková řada má mít nové schéma. V oblasti designu bychom neměli mít žádná velká očekávání, jelikož počítáme s tím, že minimálně model P60 Pro má mít stejný vzhled modulu fotoaparátu jako měla řada P50. Vzadu bude mít tři fotoaparáty s dvěma velkými senzory a jedním malým. Bohužel, jak už to Huawei poslední dobou má, tak i tato řada bude postrádat 5G připojení. Avšak se aspoň dočkáme velkého upgradu, protože přijde s procesorem Snapdragon 8 Gen 2, který vyjde koncem tohoto roku.

Je docela úsměvné to, že jsme se ještě nedočkali tady v Česku řady Mate 50 a už máme první informace o řadě P60, která vyjde už v březnu. Oproti posledním dvěma letem je tohle vážně změna. Dodnes totiž vychází vlajkové telefony společnosti Huawei pouze jednou ročně. Pokud řada P60 vyjde opravdu v březnu, tak by to mohlo znamenat, že se Huawei vrací do starých kolejí, což je dobrá zpráva pro mnohé z nás.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizchina.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Štítky:, ,

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *