Vivo X100 Pro+ přinese revoluční novinku. Bude prvním smartphonem s 200Mpx teleobjektivem

Vivo X100 Pro+
Zdroj: Vivo

Odvětví chytrých telefonů se v průběhu let rychle vyvíjí a výrobci se neustále snaží překonávat jeden druhého v oblasti funkcí a výkonu. Jednou z oblastí, kde došlo k výraznému pokroku, je fotografování pomocí smartphonů.

Špičková zařízení se mohou pochlubit pokročilými kamerovými systémy, které mohou konkurovat profesionálním fotoaparátům. Připravovaný model Vivo X100 Pro+ posune fotografování smartphonem na další úroveň. Díky bezprecedentnímu teleobjektivu fotoaparátu s rozlišením 200 MPx.

Vivo X100 Pro+ s neuvěřitelným 200Mpx teleobjektivem

Podle známého insidera Ice Universe bude Vivo X100 Pro+ vybaveno teleobjektivem s rozlišením obrazového snímače 200 MPx. To je výrazné zlepšení oproti teleobjektivům, které jsou k dispozici v jiných smartphonech. A očekáváme, že bude vytvářet snímky s ohromujícími detaily a čistotou. Ice Universe byl novou technologií fotoaparátu ohromen. Řekl, že „zničí teleobjektivy všech ostatních smartphonů. Od 1× do 100ד.Fotoaparát Vivo X100 Pro+ s rozlišením 200 MP umožní také kvalitní zoomování, přičemž Ice Universe uvádí, že zařízení bude vytvářet snímky s rozlišením 18 MP i při 10násobném zoomu. To je pozoruhodný výkon, díky němuž se Vivo X100 Pro+ stane oblíbenou volbou pro fotografické nadšence, kteří od fotoaparátů svých chytrých telefonů vyžadují to nejlepší.

Ice Universe je renomovaným zdrojem úniků informací o chytrých telefonech, který přesně předpověděl trendy, jako jsou displeje s průstřelem, výřez v iPhonu X a design připravovaného iPhonu 14 s výřezem Dynamic Island.

Další zdroje také poskytly informace o různých 200 MPx obrazových snímačích, které jsou vyvíjeny pro budoucí smartphony. To naznačuje, že Vivo X100 Pro+ je teprve jen začátek. A že v budoucnu můžeme očekávat ještě pokročilejší kamerové systémy.

Závěrem lze říci, že Vivo X100 Pro+ změní pravidla hry v odvětví chytrých telefonů. A to díky svému bezprecedentnímu 200Mpx fotoaparátu a teleobjektivu. Jedná se o pozoruhodný technický počin, který nastaví nový standard pro fotografování se smartphony. Bude tedy zajímavé sledovat, jak na tuto novinku zareagují ostatní výrobci. A zda se jim podaří vyrovnat se X100 Pro+, pokud jde o výkon fotoaparátu.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: ixbt.com

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *