Vlastníte Honor 50? Tak můžete začít slavit, brzy dostanete nejnovější Android

HONOR 50 / Zdroj fotografie: HONOR

Společnost Honor představila řadu Honor 50 pro globální trhy na konci října minulého roku. V celé sérii pro globální trh jsou pouze dva modely, konkrétně Honor 50 a Honor 50 Lite. Tyto telefony debutovaly s nástavbou Magic UI 4.2 založeným na Androidu 11 s GMS (Google Mobile Services). Nyní to vypadá, že se majitelé těchto smartphonů dočkají updatu na nejnovější Android.

Podle Honoru dorazí aktualizace systému Android 12 pro sérii 50 na mezinárodní trhy jako Magic UI 6.0. Model Honor 50 bude první, kdo jej obdrží ve 2. čtvrtletí 2022, následovaný Honorem 50 Lite ve 3. čtvrtletí tohoto roku.

Časová osa zveřejněná společností je podle dnešních standardů nevýrazná, a mnoho uživatelů nenadchne. Vzhledem k tomu, že se jedná o jediné dva hlavní telefony značky pro globální trhy, je to o to horší. Každý očekával nástup Androidu 12 na tyto zařízení mnohem dříve.

Zároveň by bylo skvělé, kdyby se nové smartphony od Honoru dostaly na mezinárodní trhy o něco dříve. Řada 50 byla poprvé představena v Číně v červnu 2021. Společnosti však trvalo dlouhé 4 měsíce, než ji oznámila pro globální trhy.

Podobně je na tom i řada 60, která již byla oficiálně uvedena v domovské Číně v prosinci loňského roku. Stále však neexistuje žádné oficiální vyjádření od společnosti ohledně její dostupnosti mimo pevninskou Čínu.

Očekávalo se, že série 50 od Honoru si získá větší oblibu mezi zákazníky, opak se stal ale pravdou. Společnost ihned ze začátku přepálila start mimořádně sebevědomou cenovkou, a to odradilo drtivou většinu zákazníků.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: xda-developers.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *