Známe další specifikace modelů z řady Honor 70

Smartphone Honor
Předešlý Honor 60 / Zdroj fotografie: Honor

Honor nám 30. května oficiálně představí řadu Honor 70. Už nyní nám unikly nějaké ty nové specifikace ohledně této řady, tak se na ně pojďme podívat. Řada má mít tři zařízení, kterými jsou Honor 70, Honor 70 Pro a Honor 70 Pro+. Tato řada má být přímou konkurencí pro řady Oppo Reno 8, Vivo S15 a Redmi Note 11T, které je u nás známé pod značkou Xiaomi.

Všechny vyjmenované řady mají být uvedeny na domácí trh v Číně na konci tohoto měsíce. Nicméně, ještě před uvedením se k nám dostaly specifikace z certifikačního webu 3C, který mluví o modelech Honor 70 Pro a Honor 70 Pro+. Web nám odhalil konkrétně informace o rychlosti nabíjení obou smartphonů.

Honor 70 Pro nese číslo značení SDY-AN00 a Honor 70 Pro+ má zase značení HPB-AN00. Oba smartphony byly schváleny příslušnými úřady. Se značením a názvy telefonů přišel tipster, který se přezdívá WHYLAB. Je docela spolehlivý, takže můžeme počítat s tím, že se nemýlí.


Nenechte si ujít:


3C nám odhalilo, že obě zařízení budou podporovat ultrarychlé 100W kabelové nabíjení. Jedná se tedy o to stejné nabíjení, se kterým se můžeme setkat u řady Magic 4, které se u nás dočkáme již tento měsíc. Je více než pravděpodobné, že se oba modely ukáží v databázi dalšího certifikačního webu – TEENA se svými klíčovými specifikacemi. Začátkem tohoto měsíce jsme se také z webu 3C dozvěděli možné modelové číslo smartphonu Honor 70. To je pochopitelně velmi podobné dvěma zbylým modelům. Značit se má FNE-AN00, a má podporovat rychlé 66W nabíjení.

Zatím víme, že Honor 70 dorazí s FHD+ OLED displejem, zatímco oba modely Pro budou mít FHD+ OLED LTPO panel. Základní model této řady dorazí se Snapdragonem 7 Gen 1. Honor 70 Pro dostane MediaTek Dimensity 8100, zatímco model plus MediaTek Dimensity 9000. Oba telefony dostanou baterii o velikosti 4 600 mAh.

Honor 70 bude dodáván s 108MPx hlavním snímačem, 8MPx ultraširokoúhlým snímačem a 2MPx senzorem pro rozmazání pozadí. Honor 70 Pro bude mít dva 50MPX snímače s tím, že jeden bude hlavní a druhý ultraširokoúhlý. Jeho teleobjektiv bude mít 8 MPx. Honor 70 Pro+ dostane namísto 8MPx teleobjektivu zase 12MPx.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizmochina.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *