Všechno jednou končí. Huawei ukončí své streamování hudby

Huawei
Zdroj fotografie: Svět Huawei

Huawei se snaží napodobit Google a Apple – snaží se vytvořit svůj ekosystém, který uspokojí jeho uživatele. To se mu prozatím především v Číně daří, ale teď na celém jeho podnikání přistála kaňka. Huawei Music je jednou z mnoha služeb nabízených společností vedle cloudu či VIP účtu.

Je to taková alternativa k Apple Music a Spotify, která však brzy skončí. Čínský výrobce elektroniky nedávno oznámil, že kvůli nedávnému obchodnímu vývoji ukončuje svou službu na streamování hudby.

Tuto informaci jako první uvedl Huawei Blog, který sdílel, že lidé začali dostávat od Huawei zprávu o tom, že služba bude ukončena. Ti, kteří se na Huawei Music spoléhali, budou muset ode dneška hledat alternativu s tím, že se jich nabízí plno.

Přeložená verze oznámení zní takto: „V posledních letech jsme si dali za cíl poskytovat našim uživatelům inovativní aplikace a služby. Huawei Music bylo vytvořeno tak, aby poskytovalo základní hudební a zábavní služby. Vzhledem k nedávnému obchodnímu vývoji bude služba Huawei Music Premium 31. srpna 2023 ukončena a převedena na bezplatnou službu hudebního rádia.

Touto změnou se chceme zcela zaměřit na budování a rozšiřování udržitelného technologického prostředí pro všechny naše uživatele. Rádi bychom poděkovali všem uživatelům, kteří od začátku byli věrní Huawei Music. Máte-li jakékoli návrhy nebo dotazy týkající se zpracování dat Huawei Music, můžete nás kontaktovat na https://www.huawei.com prostřednictvím odkazu „Kontaktujte nás“ ve spodní části oficiálních webových stránek Huawei. Máte-li další dotazy k této aktualizaci služby, můžete se obrátit na náš zákaznický servis.“

Čínská společnost neupřesnila co přesně službou hudebního rádia myslela. V tuto chvíli můžeme mít pouze domněnky. Předpokládáme, že drtivá část uživatelů přejde spíše na Spotify než YouTube Music nebo Apple Music. Huawei bohužel neodhalil statistiky oblíbenosti jeho streamovací aplikace, avšak nejpopulárnější byla podle nás v Číně, kde YouTube Music ani není dostupné. Byl jste uživatelem nebo uživatelkou Huawei Music? Dejte mi to vědět do komentáře.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizmochina.com, huaweicentral.com

Průměrné hodnocení 4 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *