Vypal si svůj iPhone. Uživatelé iPhonu 15 Pro Max hlásí problémy s vypalováním obrazovky

iPhone
Autor: Lukas Gehrer / Zdroj: Pixabay

Kromě dalších problémů, které byly u iPhonu 15 Pro a iPhonu 15 Pro Max hlášeny, si nyní někteří uživatelé stěžují na vypalování obrazovky. Vypalování obrazovky je trvalé zabarvení části displeje, ke kterému dochází při dlouhodobém zobrazování určitého obrazu na obrazovce. Jedná se o problém, který se může vyskytnout u displejů OLED, což je typ displejů použitý v iPhone 15 Pro a iPhone 15 Pro Max.

Řada uživatelů na Redditu a na fóru podpory společnosti Apple tento problém nahlásila a sdílela snímky telefonu, na kterých se prvky uživatelského rozhraní zobrazují jako přízračné stíny.

Jeden uživatel, který uvedl, že telefon běžně používá k úkolům, jako je prohlížení webu, kontrola e-mailů a sledování videí, zveřejnil fotografii svého telefonu s vypálenou domovskou obrazovkou a miniaturou videa YouTube. Jiný uživatel ve stejném vlákně na Redditu přidal komentář s obrázkem svého telefonu s vypálenou klávesnicí v podobě ducha na obrazovce.

Problém se však nezdá být rozšířený a zprávy o vypalování na iPhonu 15 Pro Max jsou v této fázi stále vzácné, pokud se však vyskytne, existuje několik jednoduchých kroků, které můžete podniknout.Prvním krokem je kontaktovat podporu společnosti Apple nebo se objednat do Apple Store Genius Baru, kde odborníci společnosti mohou problém vyřešit. Pokud bude problém považován za hardwarovou závadu, můžete se spolehnout na jednoletou omezenou záruku, kterou společnost Apple nabízí na svá nová zařízení například v USA.

Jak se bude případná situace řešit na evropském trhu zatím nevíme. Všechno záleží na společnosti Apple, jak se k danému problému postaví.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: discussions.apple.com,

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *