Vyrazte s Huawei Sound Joy do přírody. Nabízí vysokou odolnost a 26 hodin přehrávání

Huawei Sound Joy
Huawei Sound Joy / Zdroj fotografie: Huawei

Vybrat si ten správný přenosný reproduktor může být oříšek, hlavně když si ho pořizujete pro své výpravy do přírody za nevšedními zážitky. Ať už zdoláváte hory, sjíždíte klikatou řeku nebo táboříte v lese, bude se vám hodit reproduktor, který s vámi vydrží až do konce výletu, postará o kvalitní zvuk a také odolá náročnému terénu. Huawei Sound Joy má tohle všechno pod palcem, a proto se na něj můžete při svých outdoorových dobrodružstvích spolehnout.

Výlet s Huawei v rytmu oblíbených písniček

Opravdoví dobrodruzi nechodí na túry jen na hodinu, ba ani na dvě. Celý den šplhají po kopcích, překonávají divoký terén a poznávají krásy přírody. Pro takové výletníky je důležité mít k dispozici zařízení, které udrží krok.

Právě s Huawei Sound Joy si můžete přehrávat vaše oblíbené melodie téměř bez přestávky. Za tím stojí vysoká kapacita baterie o velikosti celých 8800 mAh, která vám zajistí nepřetržité přehrávání hudby až po dobu 26 hodin. A když se baterie přeci jen vybije, stačí jí zásluhou 40W superrychlého nabíjení k plnému nabití pouhé tři hodiny.

Huawei Sound Joy
Autor fotografie: Lukáš Drahozal

Skvělý zvuk i pod širákem

Kempování už má v moderním slova smyslu daleko jiný význam, než tomu tak bylo dříve. Ačkoli výlety pod stan stále běžně nenabízí připojení do elektrické sítě, chytré technologické vychytávky nám už leccos umožní. Třeba pustit si k opékání špekáčků hudební podkres nebo dokonce uspořádat si menší party kolem táboráku.

Sound Joy se do toho, ačkoli byste to do něj možná podle velikosti neřekli, umí náležitě opřít. V dosahu 2 metrů zvládne vyvinout hlasitost až 79 dBA a disponuje frekvenčním rozsahem 50 Hz až 20 kHz, výsledkem čehož jsou silné basy a čisté výšky i ve venkovních prostorách.


Nenechte si ujít:


Praktický design po všech stránkách

Huawei Sound Joy si můžete pořídit ve dvou barevných provedeních, Graphite Black a Spruce Green. Výraznou zelenou oceníte třeba v případě, pokud by vám repráček zapadl do křoví, tento odstín totiž hned tak nepřehlédnete. Perfektního společníka na túry dělá ze Sound Joy také jeho kompaktní provedení designu. Váží pouhých 680 g a díky jeho tvaru se drží stejně tak pohodlně, jako kdybyste měli v ruce láhev s vodou.

Místo horských výšlapů fandíte spíše adrenalinu na řece? Nekažte si své vodní radovánky strachem o elektroniku. Huawei Sound Joy je vybaven speciální tkaninou, která splňuje požadavky na odolnost podle normy IP67, tudíž jej můžete bez obav používat v bezprostřední blízkosti vody. Certifikát odolnosti ale oceníte i během turistiky, protože stejně jako voda ani malé nečistoty a prach nemají šanci.

Sdílejte zážitek z poslechu s přáteli

Protože vás kolem ohně sedí pravděpodobně více a každý se chce podělit o svůj oblíbený hit, určitě oceníte funkci One-touch Transfer. S tou končí přetahování se o připojení k reproduktoru stejně jako zdlouhavé vyhledávání prostřednictvím Bluetooth. Teď už stačí jen přiblížit telefon k reproduktoru, jednou kliknout a přehrávaná hudba se okamžitě přenese z telefonu do reproduktoru prostřednictvím technologie NFC.

Pokud kempujete s přáteli, kteří také mají Huawei Sound Joy, snadno můžete své reproduktory propojit a uspořádat si tak malou party v přírodě díky šikovné funkci Shake Stereo Link up. Jak to funguje? Jednoduše reproduktory zatřesete, a tím dojde k automatickému párování. Světelná kontrolka a zvukový signál už pak jen potvrdí, že jsou reproduktory skutečně spárovány a vy můžete zahájit večírek.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: Svět Huawei

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *