Vyšla upoutávka na globální uvedení Huawei Nova 9 SE, ukazuje prémiový design

Huawei Nova 9 SE / Zdroj fotografie Huawei

Huawei včera potvrdil uvedení nového telefonu na globální trh a s největší pravděpodobností se bude jednat o Huawei Nova 9 SE. Společnost Huawei přišla s několika upoutávkovými videi, ve kterých jsme měli možnost spatřit některé detaily nově chystaného telefonu. Tento model bude mít opravdu prémiový vzhled, za který by se nemusely stydět mobily ani z vyšších tříd.

U jednoho z příspěvků je mobil vykreslen společností Huawei přímo takto „šperkovaný a tenký s ultra úzkými rámečky“, zatímco u dalšího stojí, že půjde o produkt „důmyslně řemeslného zpracování a designu“. Ukázková videa nám hlavně odhalila, že Huawei Nova 9 SE bude mít oválný modul fotoaparátu a tenké tělo.

Huawei Nova 9 SE nedávno získala certifikaci od NBTC, EEC a WiFi Alliance, což znamená, že její uvedení je přímo na spadnutí. Neexistuje téměř žádná jiná možnost, než se jedná o Huawei Nova 9 SE, jelikož si Huawei žádný jiný mobil nedal v poslední době certifikovat.

Bohužel z certifikací jsme se nedozvěděli téměř nic. Huawei informace o tomto modelu střeží opravdu pečlivě. Jedinými odhalenými informacemi je to, že na globálním trhu bude telefon dodáván s EMUI (pravděpodobně verzí 12) a na čínském trhu bude dodáván s HarmonyOS společnosti. Další a zároveň poslední věcí, kterou víme, je to, že bude mít dvoupásmové WiFi připojení.

Dále je velmi pravděpodobné, že Huawei Nova 9 SE je pouze přejmenovaný Honor 50 SE s tím, že ten se na certifikačním webu TEENA objevil již v lednu. Pouze čas nám odhalí odpovědi, a na ty se už neskutečně těším. Docela mě děsí úzkost toho telefonu, která by mohla značit malou baterii, tak snad tomu tak vážně nebude.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizmochina.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *