Známe datum evropské premiéry Huawei Mate 50 Pro. Mnohé z Vás překvapí

Mate 50 Pro
Zdroj fotografie: Huawei

Minulý týden společnost Huawei v Číně představila svou novou vlajkovou řadu Huawei Mate 50. Nejnovější vlajkové lodě společnosti Huawei byly odhaleny den před řadou Apple iPhone 14, takže je jejím přímým a konkurenceschopným soupeřem. Kdysi největší světová značka smartphonů nedávno potvrdila, že dodá jeden ze svých nově představených prémiových telefonů do Evropy.

V tuto chvíli Huawei rozeslal pozvánky na představení svých nových smartphonů v Německu. Konkrétně se tam představí Huawei nova 10 a Huawei Mate 50 Pro. Obou telefonů se dočkáme již 26. září, takže jen nedávno poté, co se těchto smartphonů dočkali v Číně. Oproti řadě Huawei P50 je to velký rozdíl, protože ta k nám dorazila až po pěti měsících.Přestože společnost v pozvánce uvádí pouze dva produkty, tipster Rodent95 prozradil, že by vedle nich mohlo být představeno také EMUI 13. Je tedy hodně pravděpodobné, že se nedočkáme HarmonyOS už druhým rokem v řadě. Mě osobně to mrzí, ale věřím tomu, že i EMUI 13 bude fajn, ač to HarmonyOS nebude. Prozatím o novém EMUI nevíme zcela nic, ale to by se mělo časem změnit.

EMUI 12 založené na Androidu 11 bylo představeno koncem srpna 2021. Společnost by tedy mohla uvést EMUI 13 koncem tohoto měsíce. Bohužel není známo, zda se dočkáme upgradu na nejnovější verzi Androidu. Jak je tomu posledních let zvykem, tak se opět nedočkáme GMS, takže Google Play v nadcházejících smartphonech nenajdete.

Huawei je známý tím, že podobné produkty uvádí na několik evropských trhů současně. Existuje tedy šance, že by tyto dva telefony mohly být odhaleny v jiných zemích sousedících s Německem. Potvrzení ohledně vstupu na jiné zahraniční trhy zatím nemáme.

Skvělou informací pro nás je ten fakt, že i u nás bude Huawei Mate 50 představen. A to přesně 5. října. Bohužel žádné další informace o této akci nemáme, ale věříme tomu, že se již brzy něco dozvíme.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizmochina.com

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím nehodnoceno.

Jeden komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *