Huawei Watch GT 3 Pro budou uvedeny na trh již zanedlouho

Huawei Watch GT 2
Již dnes poměrně zastaralé Watch GT 2 / Autor fotografie: Adam Vilkus / Zdroj fotografie: Svět Huawei

Huawei nám představil řadu Watch GT 3 už v říjnu 2021. Uplynula poměrně dlouhá doba s tím, že dnes jsme se dozvěděli, že 28. dubna na trh vyjdou Huawei Watch GT 3 Pro se zajímavou funkcí. V tomto článku jsme vám shrnuli vše, co prozatím o nadcházejících hodinkách víme.

Nejnovější propagační video naznačuje, že chytré hodinky nemusí mít pouze vodotěsnost 5 ATM, ale že budou použitelné hluboko pod vodou. To nám naznačuje i plakát, který vyšel, a na kterém jsou hodinky ponořeny ve vodě.

Plakát uvádí, že Watch GT 3 Pro budou chytré hodinky s IP68 a budou mít vodotěsný standart EN13319 pro potápěčské účely. To znamená, že budou podporovat hloubkové potápění, a to až do hloubky 30 metrů. Společnost uvádí, že provedla přibližně 200 testů, aby zjistila, zda budou hodinky splňovat normy odolnosti vůči vodě pro potápěče.

Očekáváme, že se dočkáme operační systému HarmonyOS. Délka výdrže by měla činit přibližně 14 dní. 42mm varianta bude mít pravděpodobně keramickou konstrukci. S největší pravděpodobností budou k dispozici pouze v jedné barevné variantě, kterou by měla být bílá. 46mm varianta by se zase mohla pyšnit pouzdrem z titanové slitiny.

Dále se proslýchá, že může Huawei dále 28. dubna představit Huawei Watch GT 3 Pro Porsche Edition a Watch GT 3 s funkcí EKG. Na té stejné události se dočkáme náramku Band 7, Smart Screen V Pro a skládacího smartphonu Huawei Mate Xs 2.

Je vidět, že chce Huawei pokračovat v jeho trendu, který si nastolil minulý rok. Někdy na mě působí, že nechce Applu konkurovat, ale vyloženě jej zničit. A jak to vidíte vy? Myslíte, že má Huawei nějakou šanci na to, aby byl nejlepším prodejcem nositelných zařízení za tento rok? Dejte mi vědět do komentářů.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizmochina.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *