Xiaomi mění pravidla hry. Jeho nové 210 W rychlonabíjení stanovuje nový rekord: 0 % na 100 % za 8 minut!

Xiaomi
Autor fotografie: Mahesh Patel  / Zdroj fotografie: Pixabay

Máme dobrou zprávu pro všechny fanoušky Xiaomi. Zdá se, že Xiaomi stanovilo nový rekord. Až se tato nový nabíječka dostane na trh, bude nejvýkonnější a nejrychlejší na světě. iQOO, čínská společnost, která nabízí 200 W rychlé nabíjení, v současné době drží rekord. Xiaomi se jej tento měsíc podařilo překonat, a to s neuvěřitelnými 210 W!

Čínská společnost však provedla řadu testů s modelem Xiaomi 11 Ultra a v současné době na globálním trhu 210 W nabíjení ještě neposkytuje. Při použití této rychlosti nabíjení se smartphone dostal zcela z 0 na 100 za přibližně 8 minut.

Rychlonabíjení, které dokáže poskytnout 210 W elektrickou energii, nedávno získalo certifikaci od společnosti Xiaomi. Proč právě toto číslo? Je pravděpodobné, že firma chtěla překonat bariéru 8 minut a nepotřebuje dělat nic dalšího, aby dosáhla dalšího milníku.


Nenechte si ujít:


Vzhledem k tomu, že nabíječka získala certifikaci, může být skutečně uvedena na trh. Je zcela nejisté, zda by společnost tuto nabíječku zařadila k běžnému balení ke smartphonu. S takovou rychlostí nabíjení je možné do chytrých telefonů vložit v krátkém časovém úseku dostatek energie, aby vydržely několik hodin.

Oněch 8 nebo 7 minut, o kterých hovoříme, se týká baterií s kapacitou 4 000 mAh, pokud by tedy byla velikost baterie větší, mohly by se tyto časové údaje samozřejmě lišit. Při takové rychlosti nabíjení je rozumnější používat menší baterie. Protože několik minut vystačí na několik hodin.

Tato nová rychlost nabíjení by mohla být v plánech společnosti Xiaomi pro nadcházející smartphony. Jako nejbližší high-endové zařízení se jeví Xiaomi 13 nebo 13 Ultra. A má potenciál stanovit další rekord v rychlosti nabíjení.

Co si myslíte o této technologii rychlého nabíjení? Chcete, aby byla dostupná i ve vašem smartphonu? Napište nám více o svých zkušenostech s rychlým nabíjením dolu do komentářů.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: androidheadlines.com

Průměrné hodnocení 1 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *