Za GTA VI si pořádně připlatíme. První úniky tvrdí, že hra bude mnohem dražší, než se očekávalo

GTA VI
Zdroj: Rockstar

Podle nových zvěstí, které kolují po internetu, se Grand Theft Auto VI bude prodávat za neuvěřitelných 150 dolarů, což je více než dvojnásobek ceny většiny moderních her. Na Grand Theft Auto VI čekají fanoušci už více než deset let.

Popravdě lze s jistotou říci, že až se hra konečně dostane na pulty obchodů, půjde o naprosto masivní vydání. Grand Theft Auto V je koneckonců jedním z nejúspěšnějších zábavních produktů všech dob, a tak je velká šance, že se mu GTA VI minimálně vyrovná, ne-li ho překoná.

  • Podle nových zvěstí by Grand Theft Auto VI mohlo stát 150 dolarů, ale fanoušci by to měli brát s rezervou, dokud nebudou zveřejněny oficiální informace.
  • Na GTA VI fanoušci netrpělivě čekají již více než deset let a očekává se, že stejně jako u jeho předchůdce bude nástup masivní.
  • Zvěsti o Grand Theft Auto VI je třeba brát s nadhledem, dokud je společnost Rockstar Games nepotvrdí.

Čekání na Grand Theft Auto VI je pro fanoušky celé série už velmi dlouhé. Hry GTA dříve vycházely s mnohem větší pravidelností, ale jak již bylo zmíněno, od uvedení Grand Theft Auto V na trh uplynulo více než 10 let. Společnost Rockstar se mezitím snažila fanoušky uchlácholit opětovným vydáním Grand Theft Auto V na novějších platformách s více funkcemi a s nepovedenou Grand Theft Auto Trilogy, ale mnozí se stále nemohou dočkat GTA VI.

Zatím není jasné, kdy se fanoušci Grand Theft Auto dočkají hry GTA VI, ale podle nových zvěstí by za ni mohli zaplatit kolem 150 dolarů (cca 3300 Kč). Tato fáma vychází ze zprávy serveru Niche Gamer, který rovněž uvádí, že rozpočet Grand Theft Auto VI se pohybuje někde v rozmezí 1 až 2 miliard dolarů.

Žádná z těchto informací nebyla potvrzena společností Take-Two ani Rockstar Games, a tak by fanoušci měli brát tuto informaci prozatím s velkou rezervou. I když není vyloučeno, že by společnost Take-Two vydala Grand Theft Auto VI za tak super vysokou cenu, zdá se to být velmi nepravděpodobné. Mohly by se však objevit speciální verze GTA 6, které by stály 150 dolarů nebo více.

Fanoušci by se neměli touto zvěstí ani potenciální cenou Grand Theft Auto VI příliš zabývat, dokud nebudou mít k dispozici oficiální informace od společnosti Rockstar Games. Další zvěsti tvrdí, že Grand Theft Auto VI by mohlo být odhaleno v relativně blízké budoucnosti, a pokud je to pravda, možná přijde i nějaké objasnění této záležitosti.

Jiné zvěsti stále hovoří o tom, že by se v GTA VI mohl odhalit Joe Rogan a že hra bude uvedena na trh v říjnu příštího roku. Nic z toho však nebylo podloženo žádnými oficiálními zdroji. Doufejme, že se oficiální informace o Grand Theft Auto VI objeví co nejdříve, aby tyto zvěsti vyvrátily a některé z nich ukončily.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: twitter.com, comicbook.com

Průměrné hodnocení 3.1 / 5. Počet hodnocení: 7

Zatím nehodnoceno.

Jeden komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *