GTA VI bude údajně obsahovat systém dynamického růstu vlasů inspirovaný hrou RDR2

GTA VI
Zdroj: Rockstar

Grand Theft Auto 5 je jednou z nejoblíbenějších her s otevřeným světem všech dob, která vyšla v roce 2013. Od té doby fanoušci netrpělivě čekají na Grand Theft Auto 6. Rockstar usilovně pracuje na tom, aby hry s otevřeným světem byly realističtější, a podle nedávné zprávy se spekuluje, že hra bude mít dynamický systém růstu vlasů podobně jako v Red Dead Redemption 2.

V nedávném tweetu GTA 6 NEWS se hovoří o tom, že GTA VI bude mít dynamický systém růstu vlasů, který se objevil v populární westernové hře Red Dead Redemption 2 od společnosti Rockstar. Implementace této funkce do GTA VI by mohla být snahou společnosti Rockstar o větší realističnost hry.

Co je to dynamický systém pro růst vlasů?

Pro ty, kteří o tom nevědí, nebo pro ty, kteří si hru RDR2 ještě nezahráli, je dynamický růst vlasů systém, který vaší postavě umožňuje, aby si v průběhu času nechala narůst vlasy a vousy. Díky tomu si hráči budou moci své postavy lépe přizpůsobit podle velikosti jejich vlasů a vousů, což hře dodá realističtější dojem.

Společnost Rockstar zatím oficiálně neoznámila, zda je tato funkce skutečně ve hře a kdy můžeme očekávat uvedení GTA VI na trh. Podle posledních zpráv je však GTA VI údajně ve vývoji již téměř deset let a mohlo by být uvedeno na trh někdy kolem roku 2024, spolu s dalším velmi očekávaným titulem Bully 2.

Hra Bully 2 byla dlouhodobě ve vývoji, než byl nakonec vývoj částečně pozastaven. To se nakonec letos změnilo a další úniky naznačují vydání Bully 2 na rok 2024. Zdá se tedy, že série nebyla uložena k ledu úplně.

Během nedávného hovoru k výsledkům společnosti Take-Two se očekává, že Grand Theft Auto VI bude uvedeno na trh někdy v příštím roce. Datum uvedení na trh však zatím nebylo oficiálně potvrzeno.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: tech4gamers.com

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *