Známe časové rámce vydání nových telefonů od Honoru

Telefonů
Zdroj fotografie: Honor

V blízké budoucnosti se dočkáme mnoha skládacích telefonů. Prvním průkopníkem v tomto směru byl Samsung, kterého následoval Huawei a další čínské společnosti. Nyní jihokorejská společnost ovládá všechny trhy se skládacími telefony kromě čínského, na kterém stále vede Huawei. Do tohoto závodu se přidává čím dále více značek s tím, že nyní se ke slovu přihlásil Honor a jeho nadcházející skládačky.

Koncem minulého roku Honor představil nový telefon Honor Magic Vs. A poté hned vzápětí zase Honor Magic V2 se Snapdragonem 8 Gen 2. V tuto chvíli tedy čínská společnost představila dva skládací telefony, ale to ještě není všechno. Dle nového časového rámce totiž představí tento rok svůj již druhý skládací telefon, který ještě není dokončen.

Všechny nové informace máme od spolehlivého tipstera Digital Chat Station, který uvedl, že připravovaná skládačka dostane externě skládací displej podobně jako má Huawei Mate Xs 2. Dále můžeme očekávat, že dorazí s elegantním a tenkým designem a 2K rozlišením displeje s podporou ochrany očí proti modrému světlu. Tipster tvrdí, že nový skládací telefon bude konkurovat především smartphonům s menšími skládacími obrazovkami. Je víc než pravděpodobné, že nový telefon dostane název Honor Magic V Slim, což zase uvedl leaker s přezdívkou Rodent950.

Honor Magic V Slim bude následován dalším skládacím telefonem v podobě Honoru Magic Flip. Bude se jednat o vůbec první vertikálně skládací telefon od Honoru. To znamená, že už na tom bude stejně jako Huawei nebo Samsung, jelikož obě společnosti představily zařízení, která se skládají jako kniha nebo dnes již jako legendární véčko.

Představení prvního skládacího véčkového telefonů můžeme očekávat v říjnu 2023. Zatímco Flip by měl spatřit světlo světa až na jaře 2024 někdy v únoru nebo březnu. Nebylo by od věci, kdyby byl představen na veletrhu o telefonech ve španělské Barceloně, který se každoročně v březnu koná. Můžeme očekávat, že s blížícím se datem představení budeme mít o obou zařízeních více informací.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizmochina.com

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *