Známe datum představení nových telefonů od Samsungu

Samsung
Zdroj fotografie: Samsung

Mnoho fanoušků po celém světě se těší na představení nových produktů od Samsungu. Proto většina z nich netrpělivě čekala na datum toho, kdy se konečně dočkáme nové vlajkové řady telefonů Galaxy S24.

Jejich představení se má konat už 17. ledna, což jsou jen necelé dva týdny. Společnost slibuje vzrušující novinky pro fanoušky z celého světa. To, co dělá celou událost ještě zajímavější, je představení nové špičkové AI Galaxy, což je nová umělá inteligence od Samsungu.

Akce začne v 10:00 tichomořského času a je tak vhodně naplánovaná pro publikum z celého světa. Podle úniků by si měly všechny tři modely telefonů zachovat podobný design z minulého roku, a nás tak zajímá především nové One UI 6.1. Je to nové přepracované uživatelské rozhraní, které doplní nová verze umělé inteligence vytvořenou Samsungem. Zajímavá vylepšení slibuje jihokorejský gigant v různých oblastech, jako je zlepšení nočních snímků, živý překlad během hovoru a další důležité optimalizace softwaru.

I přes různé zprávy, které hovořily o specifikacích telefonů, je stejně nejzajímavějším aspektem to, že Samsung údajně nebude zdražovat. To je vůči jeho zákazníkům vstřícný krok především v dnešní době, kdy mnoho lidí řeší každou korunu. Je pravděpodobné, že cena zůstane stejná i ve Spojených státech a nejenom v Evropě.

Když se podíváme na specifikace, tak modely S24 a S24+ nabídnou procesor Exynos 2400 nebo Snapdragon 8 Gen 3, zatímco nejlepší model Ultra bude dostupný pouze se Snapdragonem. V tuto chvíli jihokorejská společnost patří mezi nejoblíbenější výrobce smartphonů na celém světě. Její skládací telefony se těší velké popularitě, jak v Evropě, tak také Asii.

Vypadá to, že řada S24 bude přímým vyzyvatelem Honoru a jeho vlajce Magic 6 Pro, která bude také brzy představena. My se na tomto souboj těšíme, ačkoli vítěz je už teď v podstatě znám.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizchina.com, gizmochina.com

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 2

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *