Známe datum uvedení druhé generace skládacího telefonu od Honoru

Honoru
Honor Magic V / Zdroj fotografie: Honor

Trh se skládacími smartphony se neustále zvětšuje. O tom svědčí i přibývající nabídka, ve které najdeme telefony od Huawei, Samsungu, viva nebo právě Honoru. Poslední zmíněná společnost přinesla skvělé informace, protože má v plánu představit druhou generaci skládacího telefonu Honor Magic V2. O tomto zařízení se mluví od konference o telefonech z Barcelony. Tam zástupci Honoru vydání nového telefonu potvrdili, ale neměli jsme nic víc.

Čínský výrobce telefonů uvede nový telefon na trh již 12. července, takže vydání je opravdu za dveřmi. O tomto datu se mluvilo již v minulosti, ale nyní to máme oficiálně potvrzeno. S potvrzením přišel generální ředitel Honoru Zhao Ming, který ve svém projevu vyzdvihl především jeho flexibilní displej, který má být revolučním. Ředitel dále uvedl, že se Honor plánuje zaměřit na aplikace v oblasti umělé inteligence pro své telefony.

Tato technologie bude důležitá především v oblasti fotoaparátu. Nová špičková technologie by se prý měla dostat do nejnovějších produktů společnosti. Bohužel konkrétních detailů moc nemáme ohledně Magicu V2, ale Ming naznačil některé jeho vlastnosti. Tvrdil, že největší problém byl v tom, že telefon bude lehký. Toho se těžce dosahuje, když je skládací, ale zřejmě se to čínské společnosti povedlo.

Na základě certifikace MIIT víme, že nová skládačka ponese modelové číslo VER-AN00. Jeho procesor dle úniků bude Qualcomm 8+ Gen 1, což je předloňský vlajkový procesor. Ten pro skládací zařízení naprosto postačí. Speciální sada Magic V2 Supreme Edition by mohla dokonce dostat loňský Snapdragon 8 Gen 2. Další únik prozradil, že obrazovka bude LTPO s 2K rozlišením. V tuto chvíli nemáme o nadcházejícím telefonu další informace, ale můžeme očekávat, že s blížícím se představením se nějakých dalších informací dočkáme.

Jaký máte názor na skládací telefony? Řekli byste, že jsou naší budoucností nebo preferujete klasiku s obyčejným displejem? Dejte mi to vědět do komentářů.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizmochina.com

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *