Známe datum uvedení řady Xiaomi 14 na trh. Tohle datum si zapište do kalendáře!

Xiaomi 14
Zdroj: Xiaomi

Před několika dny společnost Xiaomi potvrdila, že řada Xiaomi 14 bude uvedena na trh ještě tento měsíc. Doposud se však nehovořilo o přesném datu. No, Xiaomi nenechalo fanoušky příliš dlouho tápat, proto vydalo další oznámení. Tentokrát Xiaomi prozradilo skutečné datum uvedení na trh.

Společnost Xiaomi oznámila, že řada Xiaomi 14 bude uvedena na trh 26. října v Číně v 19:00 hodin (místního času). Na této akci Xiaomi představí novou řadu smartphonů, svůj nový HyperOS a hodinky Xiaomi Watch S3.Co očekávat od akce Xiaomi 14 Launch Event

Společnost Xiaomi zdůrazňuje tuto zahajovací akci jako významný průlom pro značku. Nová řada Xiaomi 14 bude představovat velký „skokový upgrade“. Kromě toho Xiaomi na stejné akci představí systém HyperOS. Dá se tedy s jistotou říci, že nová zařízení poběží právě na něm.

Pro ty, kteří neví, Xiaomi HyperOS je platforma operačního systému vyvinutá vlastními silami. Jejím cílem je nabídnout bezproblémové propojení mezi domácnostmi, automobily a lidmi ve vlastním ekosystému. Stejně jako to má společnost Huawei se svým systémem HarmonyOS.

Z propagačních snímků je zcela zřejmé, že nejnovější řada Xiaomi si zachová pravoúhlý design středního rámu. Tento design si získal poměrně velkou oblibu poté, co jej společnost Xiaomi představila u modelu Xiaomi Mi 13. Propůjčuje mu robustní a stylový vzhled. A zadní fotoaparát zařízení má i nadále obdélníkový design.

Jak již bylo řečeno, v rámci nadcházející akce k uvedení na trh společnost Xiaomi představí modely 14 a 14 Pro. Model 14 Ultra bude debutovat v prvním čtvrtletí příštího roku.

Co se týče hodinek Xiaomi Watch S3, oficiální oznámení značky zmiňuje kulatý ciferník. Hodinky budou k dispozici v různých variantách řemínků. Mezi ně patří zelený, žlutý, hnědý a modrý. O události představení hodinek Xiaomi 14 budeme podrobně informovat. Zůstaňte tedy naladěni na další žhavé novinky!

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: gizchina.com, playfuldroid.com

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *