Známe evropskou cenu Huawei Watch GT 3 Pro. Nejsou pro každého

Huawei Watch GT 3 Pro
Huawei Watch GT 3 Pro / Zdroj fotografie: Huawei

Minulý týden jsme se dočkali hodinek Huawei Watch GT 3 Pro, které byly představeny na poslední konferenci společnosti Huawei společně s Huawei Mate Xs 2 a Huawei Band 7. Při zahajovací akci společnost neuvedla dostupnost a cenu mimo čínský trh.

Nejnovější zpráva z webu WinFuture odhaluje evropskou cenu hodinek Watch GT 3 Pro. Ty by měly přijít s počáteční cenou 369 EUR (9225 CZK). Taková cena je stanovena za 46mm model, který je dodáván s plastovým řemínkem. Model s kovovým řemínkem a identickými specifikacemi bude stát přesně o 130 EUR více (3250 CZK), což je už je docela znatelné navýšení ceny, vzhledem ke stejným specifikacím.

Huawei Watch GT 3 Pro - dva typy dámských hodinek
Huawei Watch GT 3 Pro / Zdroj fotografie: Huawei

Hodinky mají 1,43palcový AMOLED displej s vysokým rozlišením, který je ze safírového sklíčka. Safírové sklíčko zamezuje škrábancům v porovnání s „běžným“ sklem. Software zde nalezneme HarmonyOS s funkcemi, jako je hovor přes Bluetooth nebo podpora aplikací třetích stran.

Zařízení má funkci EKG pro kontrolu srdečního rytmu i senzor srdečního tepu. Nabízí přes 100 sportovních režimů a vodotěsnost do 5 ATM. Baterie by měla mít výdrž 14 dní při běžném používání a při tom intenzivním 8 dnů. Deset minut na nabíječce údajně vystačí k tomu, aby hodinky vydržely celý den provozu. Cenu a dostupnost 43mm modelu zatím není známá, ale měla by mít menší baterii a být určena primárně pro ženy.

Potápěčka s Huawei Watch GT 3 Pro
Huawei Watch GT 3 Pro / Zdroj fotografie: Huawei

Řada Huawei Watch GT 3 následuje řadu Watch GT 2, která byla vydána v roce 2019 s tím, že si pomalu získala na popularitě. Já sám vlastním Huawei Watch GT 2 a jsem s nimi naprosto spokojen. Je zde někdo další, kdo vlastní stejný model? Dejte nám vědět dolů do komentářů.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizmochina.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *